Wrastające włoski i nadmiar owłosienia

Wrastające włoski i nadmiar owłosienia

sposób na idealnie gładką skórę

Masz problem z wrastającymi włoskami? Próbowałaś niemal wszystkiego, aby pozbyć się nadmiaru owłosienia? Maszynki do golenia, kremy do depilacji, a nawet woskowanie — każda z tych metod zabiera mnóstwo czasu, a przy okazji wcale nie rozwiązuje problemu na stałe. Jeśli chcesz mieć gładkie ciało i masz dość ciągłych walk z maszynką, woskiem czy depilatorem — postaw na innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu trwale pozbędziesz się owłosienia.

Epilacja laserowa w przeciwieństwie do woskowania, czy tradycyjnego golenia to skuteczna i trwała metoda na usunięcie niechcianych włosków, a także eliminację problemu ich wrastania w skórę.

Jest w pełni bezpieczna, o ile jest wykonywana na certyfikowanym urządzeniu, przez doświadczonego specjalistę. W naszej Klinice w Łodzi radzimy sobie z laserową depilacją bez względu na kolor włosków. Skutecznie usuwamy nawet jasne włoski – zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Zabiegi epilacji laserowej w Łodzi

Aby poznać szczegóły zabiegu — kliknij grafikę lub skontaktuj się z nami. Zadzwoń +48 42 208 10 01

Epilacja laserowa Thunder MT

Epilacja laserowa Thunder MT

zabieg usunięcia nadmiaru owłosienia, który eliminuje problem wrastających włosków

od 690 zł

Nasi specjaliści dzielą się wiedzą

Na czym polega epilacja laserowa?

Na czym polega epilacja laserowa?

Trwałe usunięcie niechcianego owłosienia z nóg, pach, okolic bikini czy brzucha jest możliwe! Jak? Dzięki epilacji laserowej. Seria zabiegów pozwala skutecznie pozbyć się włosków, pozostawiając skórę aksamitnie gładką i miękką. Zapomnij o podrażnieniach, krostkach i...

czytaj dalej