Konsultacja kosmetologiczna w Łodzi

Zastanawiasz się, jaki zabieg wybrać? Skorzystaj z konsultacji z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej.

Zadzwoń do nas 42 208 10 01Umów się online
Konsultacja kosmetologiczna w Łodzi

W ofercie Satinell znajdziesz całą gamę nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii i ginekologii estetycznej. Ważne, aby rozwiązania, które zastosujesz były w pełni dopasowane do Ciebie i Twoich oczekiwań. Nasi specjaliści — doskonali kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej dobiorą dla Ciebie optymalny rodzaj terapii, wyjaśnią wszelkie wątpliwości, przeanalizują ewentualne przeciwwskazania, dbając nie tylko o doskonałe rezultaty, ale też Twoje bezpieczeństwo, samopoczucie i szybką regenerację.

zabiegi wykonywane są przez zespół lekarzy i specjalistów

indywidualny
dobór zabiegów

sprawdzone, bezpieczne protokoły zabiegowe

ocena ewentualnych
przeciwwskazań

preparaty najwyższej jakości
dobór technologii
i preparatów
preparaty najwyższej jakości

wyjaśnienie wszelkich
wątpliwości

konsultacja premium

kosmetolog + lekarz medycyny estetycznej

Konsultacja PREMIUM z dwoma specjalistami, którzy wspólnie zastanawiają się nad najlepszą drogą rozwiązania Twojego problemu. Na podstawie szczegółowej analizy Twoich potrzeb, zdrowia, warunków genetycznych i stylu życia lekarz medycyny estetycznej oraz kosmetolog dobierają procedurę łączoną lub zabiegi z poszczególnych dziedzin. Wszystko po to, abyś w jak najkrótszym czasie osiągnęła rezultaty, o których marzysz.

konsultacja premium<br />
kosmetolog + lekarz medycyny estetycznej<br />
konsultacja kosmetologiczna
mgr Aneta Radosz – kosmetolog w Klinice Satinell

konsultacja kosmetologiczna

Podczas konsultacji kosmetologicznej specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad na temat Twoich oczekiwań względem zabiegu. Może dopytać także o codzienną pielęgnację, styl życia, przebyte choroby, alergie oraz przyjmowane leki. Na podstawie zebranych informacji ustala plan terapii, który jest w pełni skrojony pod Ciebie i gwarantuje rozwiązanie określonych problemów i wyzwań.

konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej

Każdy zabieg medycyny estetycznej powinien być poprzedzony konsultacją. To najlepszy moment, aby rozwiać Twoje wątpliwości i zadać ewentualne pytania. Lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad na temat stanu Twojego zdrowia, defektów, które chcesz skorygować, a także oczekiwań i pragnień względem zabiegu. Na podstawie zebranych informacji dobierze dla Ciebie najlepsze procedury medyczne i krok po kroku omówi ich przebieg.

konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej

lek. Martyna Buchalska – lekarz medycyny estetycznej w Satinell

Uwaga!

Konsultacja jest zupełnie bezpłatna, jeśli podczas wizyty od razu zdecydujesz się na wdrożenie proponowanej terapii i przeprowadzisz zabieg. To doskonałe rozwiązanie, jeśli nie wiesz, jaki zabieg wybrać lub jesteś zdecydowana na zaleconą terapię podczas konsultacji.

Bezpłatna konsultacja nie ma zastosowania w przypadku konsultacji PREMIUM (godzinna wizyta z lekarzem medycyny estetycznej oraz kosmetologiem). Usługa ta jest płatna zgodnie z informacją zawartą w cenniku.

Cennik konsultacji w Satinell

Z konsultacji z naszymi specjalistami możesz także skorzystać indywidualnie — bez kontynuowania terapii. Sprawdź cennik konsultacji i zarezerwuj termin spotkania.

Konsultacje

Rodzaj usługi Cena
konsultacja Premium (konsultacja kosmetologiczna + lekarska) 300 zł
konsultacja medycyna estetyczna 200 zł
konsultacja ginekologia estetyczna 200 zł
konsultacja z kosmetologiem 150 zł

Zarezerwuj wizytę już dziś.
Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin.

42 208 10 01

603 474 090

klinika@satinell.pl

Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć.

Éric-Emmanuel Schmitt