Marzy Ci się taki dzień w tygodniu, w którym mogłabyś bez żadnych wyrzutów sumienia poświęcić czas tylko sobie i swojej urodzie? W tygodniu zazwyczaj nie masz na to czasu? Późno kończysz pracę, nie masz z kim zostawić dzieci lub po prostu mieszkasz poza Łodzią i nie jest Ci łatwo dojechać do naszej kliniki na czas?

Dobrze znamy te wyzwania, dlatego postanowiliśmy wprowadzić małą reorganizację w naszej klinice.

Od teraz możesz umówić termin zabiegu kosmetologicznego w Satinell także w niedzielę. Wpadnij do nas z przyjaciółką lub stwórz własny niedzielny rytuał urodowy. Chwila oddechu i troski o własne ciało to najlepszy sposób, aby dobrze zakończyć i otworzyć kolejny tydzień.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, jak zaplanować idealny weekend TYLKO DLA SIEBIE I SWOJEGO PIĘKNA. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat niedzielnych wizyt w Satinell. Sprawdź, z jakich zabiegów możesz skorzystać i w jakich godzinach jesteśmy otwarci.

Zabiegi kosmetologiczne w niedzielę – czy każdy może z nich skorzystać?

Pomysł na otwarcie Satinell w niedzielę jest odpowiedzią na potrzeby naszych pacjentek, które zgłaszały nam chęć odwiedzania nas także w weekendy. Zależy nam, aby z zabiegów kosmetologicznych w Satinell mógł skorzystać każdy, nawet osoby, które nie mają w tygodniu zbyt wiele czasu.

Niedzielne zabiegi w Satinell to idealny pomysł dla osób, które:

  • chcą stworzyć swój niedzielny pielęgnacyjny rytuał, aby zadbać o siebie i zrelaksować się przed nadchodzącym tygodniem,
  • mieszkają poza Łodzią i w tygodniu nie mają możliwości, aby do nas dojechać na czas,
  • nie mają z kim zostawić dziecka w tygodniu, niedziela może być dniem, w którym łatwiej jest znaleźć opiekę dla dzieci,
  • pracują do późna, mając wiele obowiązków,
  • chcą odwiedzać nas z przyjaciółką lub inną bliską osobą, w ramach „babskiego wypadu”.

Z jakich zabiegów możesz skorzystać w naszej klinice w niedzielę?

Niedzielna oferta obejmuje zabiegi z zakresu kosmetologii. Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się, z jakich zabiegów możesz skorzystać danego dnia. Szczegółową listę zabiegów Satinell wraz z cenami znajdziesz tutaj: cennik zabiegów kosmetologicznych Łódź.

Jeśli chcesz odwiedzić naszą klinikę w niedzielę, pamiętaj, aby zarezerwować termin przynajmniej z 1-dniowym wyprzedzeniem.

Tylko w ten sposób masz pewność, że kosmetolog będzie dla Ciebie dostępna. Pamiętaj, że niedzielne terminy rozchodzą się, jak świeże bułeczki. Zresztą wcale nas to nie dziwi — niedzielny relaks podczas kosmetologicznego zabiegu to wspaniała okazja na celebrację weekendu.

Jak zarezerwować wizytę w klinice estetycznej w niedzielę?

W niedzielę jesteśmy otwarci od godziny 9.00 do 15.00. Rezerwacja weekendowego zabiegu odbywa się dokładnie w ten sam sposób, co rezerwacja wizyt w inne dni. Możesz skontaktować się z nami mailowo, przez media społecznościowe lub zadzwonić na naszą recepcję:

Klinika medycyny estetycznej Satinell
Telefon +48 42 208 10 01
Kontakt e-mail klinika@satinell.pl

Pomysł na TWÓJ NIEDZIELNY DZIEŃ w Satinell

Chcemy, aby niedzielne wizyty w Satinell były dla Ciebie wyjątkowym momentem w tygodniu. Oto kilka pomysłów na to, jak możesz dobrze wykorzystać tę możliwość.

Niedziela — dzień Twojego piękna

W naszej ofercie znajdziesz zarówno regenerujące, pielęgnacyjne, bezinwazyjne zabiegi kosmetologiczne na twarz, szyję, dekolt, jak i zabiegi ujędrniające dla ciała.

Pomożemy Ci rozwiązać wiele wyzwań estetycznych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, jaki zabieg wybrać dla siebie – odezwij się do nas, chętnie podpowiemy Ci najlepsze zabiegi, które odpowiadają Twoim indywidualnym potrzebom.

Wypad z przyjaciółką na zabieg

Niedziela to także wspaniała okazja na zorganizowanie babskiego wypadu na zabiegi w Łodzi. Można zacząć poranek od wspólnego śniadania w ulubionej knajpce i dłuższego spaceru, który zwieńczy relaksujący zabieg w Satinell.

Oto kilka naszych propozycji na taką okazję:

Regularny rytuał urodowy

Warto pamiętać, że wiele zabiegów kosmetologicznych dobrze jest wykonywać w seriach. Dzięki naszej niedzielnej ofercie możesz zaplanować regularny rytuał urodowy, który będzie Twoim czasem na relaks i odpoczynek w zaciszu naszych gabinetów.

W Satinell dbamy o najmniejsze szczegóły. Spędzisz miło czas, z dala od pośpiechu i codziennego pędu.

Mamy nadzieję, że skorzystasz z tej możliwości.
Zapraszamy!