Zabiegi w Satinell

 

Zabiegi w Satinell są odpowiedzią na Twoje potrzeby, wyzwania i marzenia. Wiemy, że chcesz czuć się dobrze w swoim ciele. Naszym zadaniem jest podkreślić to, co jest w Tobie wyjątkowe.

 

KLINIKA SATINELL

Stawiamy na skuteczność i Twoje zadowolenie.

Chcemy zobaczyć Twój uśmiech i blask w oczach po wykonanym zabiegu. Nagrodą dla nas będzie Twoja radość, gdy przyjdziesz do nas ponownie, opowiesz nam o pozytywnych zmianach.
Ważne jest dla nas bezpieczeństwo i komfort, dlatego odpowiemy na każde Twoje pytanie i wątpliwość. Zależy nam, aby wszystko było dla Ciebie zrozumiałe, abyś wiedziała jak będzie wyglądał zabieg czy zaproponowany plan terapii.

Jesteśmy dla Ciebie – wystarczy, że opowiesz nam o swoich potrzebach, wyzwaniach, marzeniach, a my – zespół kliniki Satinell zajmiemy się resztą.

Zaproponujemy Ci idealne rozwiązanie, skrojone na miarę. Doradzimy to, co najlepiej podkreśli Twoje naturalne piękno. Wszystko po to, abyś poczuła się piękna, pewna siebie, szczęśliwa.

Nasze atuty

zespół specjalistów zadba o Twoje potrzeby

sprawdzone, bezpieczne protokoły zabiegowe

innowacyjne i nowoczesne rozwiązania

preparaty najwyższej jakości

Opinie naszych Pacjentów

“…godni zaufania i pełni pasji specjaliści.”

Serdecznie polecam klinikę Satinell. Tworzą ją godni zaufania i pełni pasji specjaliści. Panuje przyjacielska atmosfera. Wnętrze kliniki jest piękne, wybór zabiegów naprawdę szeroki, można liczyć na szczerą konsultację i pewność, że jest się w najlepszych rękach.

Zuzanna J.

“Po dwóch tygodniach widzę już efekty…”

Niedawno byłam u pani doktor Anny Telengi w Satinell. To także moje pierwsze doświadczenie w klinice medycyny estetycznej. Pani doktor od wejścia okazała mi troskę i empatię. Dokładnie wytłumaczyła jakie mam możliwości i od czego warto zacząć. Od razu zrobiła mi pierwsze zabiegi na twarz i dobrała preparaty. Po dwóch tygodniach widzę już efekty i jestem bardzo zadowolona. 

Justyna Sz.

Klinika Satinell
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 10:00 – 20:00
wybrane sb / 10:00 – 15:00