lek. Tomasz Włodarczyk

ginekolog, specjalista ginekologii estetycznej

Doktor Tomasz Włodarczyk to wysoko oceniany ginekolog z Łodzi, który specjalizuje się w ginekologii estetycznej. Jego silną stroną jest połączenie empatii i opiekuńczości z precyzją i opanowaniem charakterystycznym dla chirurgów. Specjalizuje się w zabiegach na styku ginekologii i medycyny estetycznej. Pozwala mu to istotnie poszerzać zakres tego, co może zaproponować pacjentkom.

W gabinecie ginekologicznym przede wszystkim diagnozuje i rozwiązuje problemy zdrowotne. Po leczeniu czy zabiegach można zająć się poprawą atrakcyjności i komfortu funkcjonowania. 

Ginekologiczne zabiegi laserowe, rozwiązywanie problemów z nietrzymaniem moczu czy współpraca z fizjoterapeutą uro-ginekologicznym tworzą nowe możliwości dla pacjentek Satinell w Łodzi, które niekoniecznie identyfikują się z medycyną estetyczną. Pracując jako lekarz medycyny estetycznej czerpie natomiast ze swojego doświadczenia w ginekologii. Zrozumienie roli hormonów czy uwarunkowań anatomicznych pozwala mu zidentyfikować i szybko rozwiązać problemy, z którymi kobieta mogłaby się mierzyć całymi latami, maskując je nietrafionymi zabiegami.

Lekarz Tomasz Włodarczyk ginekologia estetyczna w Łodzi

Kwalifikacje

  • Specjalista ginekologii estetycznej w Satinell w Łodzi, Ginekolog w Poradni Specjalistycznej wizjaMED
  • Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, a także Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej
  • Pasjonat sportu, dalekich podróży i książek

Zabiegi

Wybierz dogodny termin

poniedziałek

wtorek

środa

 

czwartek 17.30-20.00
piątek
sobota

Z konsultacji i zabiegów u doktor Tomasza Włodarczyka w Satinell w Łodzi możesz korzystać w czwartki, w godzinach popołudniowych. Aby zarezerwować termin – skontaktuj się z naszą recepcją:

Opinie Pacjentów

„Doktor Włodarczyk to pogodny i sumienny lekarz. Miałam wrażenie, że rozmawiam jak ze starym, dobrym znajomym, który bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Z ogromną radością polecam”

Magda

Źródło: znanylekarz.pl

„Bardzo miły i sympatyczny – jego zachowanie sprawia, że kiedy byłam w gabinecie nie odczuwam stresu związanego z zabiegiem. Efekty są wspaniałe, a opieka przed, w trakcie zabiegu i po była na najwyższym poziomie.”

Olga

Źródło: znanylekarz.pl

„Zdecydowanie polecam. Miły, uśmiechnięty, kompetentny. Wszystko wyjaśnił i wytłumaczył. Na koniec upewnił się czy wszystko przekazał i czy nie mam dodatkowych pytań – podejście godne polecenia.”

Karolina

Źródło: znanylekarz.pl

Klinika Satinell
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 9:00 – 20:00
sb i nd / 9:00 – 15:00
w weekendy konieczna jest wcześniejsza rezerwacja
OTWARTE TAKŻE W NIEDZIELE