LASEROWE WYBIELANIE OKOLIC INTYMNYCH

Laserowe wybielanie okolic intymnych to oferta, z której skorzystać mogą panie gdy nie są zadowolone z wyglądu (głównie estetycznego) okolic intymnych. Podczas zabiegu możliwa jest poprawa okolic nie tylko warg sromowych, ale także odbytu.

umów się na konsultację

Na co jest ten zabieg?

Laserowe wybielanie okolic intymnych to oferta, z której skorzystać mogą panie gdy nie są zadowolone z wyglądu (głównie estetycznego) okolic intymnych. Podczas zabiegu możliwa jest poprawa okolic nie tylko warg sromowych, ale także odbytu. Należy mieć świadomość, że koloryt warg sromowych oraz odbytu związany jest z nagromadzeniem melaniny we wskazanych okolicach, jednak wiele pań odczuwa dyskomfort i traktuje to jako poważny problem. Wstyd związany z ciemniejszym zabarwieniem skóry w okolicach intymnych bywa na tyle duży, że może on odbijać się na poczuciu własnej wartości, a w konsekwencji prowadzić nawet do zmniejszenia satysfakcji seksualnej kobiety.

Wskazania do zabiegu

Zabieg wykonywany jest zazwyczaj u kobiet, dla których ciemna barwa okolic intymnych jest kwestią problematyczną, wpływającą negatywnie na jakość życia seksualnego. Laserowe wybielanie okolic intymnych przeprowadzane jest wtedy, gdy dochodzi do zbyt dużego nagromadzenia melaniny w obrębie okolic intymnych, co powoduje zmianę barwy tych okolic na szary, ciemnobrązowy, a nawet czarny.

Przebieg zabiegu

Laserowe wybielanie okolic intymnych to procedura medyczna, w której wykorzystywane są naświetlania przy pomocy Lasera Fotona. Mechanizm działania polega na tym, że światło lasera oddziałuje na nagromadzoną melaninę powodując jej rozpad. Podczas zabiegu wykorzystywane jest znieczulenie miejscowe, ale istnieje możliwość wykorzystania nawiewu zimnego powietrza, ponieważ chłodzenie pozwala poprawić komfort pacjentki. Zabieg nie jest inwazyjny ani bolesny i trwa zaledwie kilka minut.

Przez kilka kolejnych dni obszar poddany zabiegowi może być zaczerwieniony oraz podrażniony, natomiast efekty widczne są po upływie ok. 2 tygodni od momentu wykonania laserowego wybielania okolic intymnych. Jeżeli po pierwszym zabiegu kobieta nie jest jeszcze w pełni zadowolona z rezultatu, wówczas może zdecydować się na kolejny zabieg, aż do momentu, gdy skóra okolic intymnych i odbytu osiągnie zadowalająca i satysfakcjonującą barwę.

Przeciwwskazania do zabiegu

Mimo nieinwazyjności zabieg nie może być przeprowadzony u każdej kobiety. Wśród przeciwwskazań wymienić należy ciążę oraz karmienie piersią. Laserowego wybielania okolic intymnych nie można przeprowadzać również u osób z aktywnymi infekcjami okolic intymnych, ze zdiagnozowaną choroba nowotworową, padaczką lub nieuregulowaną cukrzycą. Zabiegu nie można przeprowadzać u osób z trudno gojącymi się ranami oraz zaburzeniami układu odpornościowego. Przeciwwskazaniem jest także przyjmowanie leków, suplementów, a nawet środków ziołowych, które mogą powodować nadwrażliwość na wykorzystywane w trakcie zabiegu promieniowanie.

  Efekty pozabiegowe

  W rezultacie zabiegu uzyskać można znaczną poprawę kolorytu okolic intymnych i odbytu. Jest to bardzo ważne w kontekście estetyki i samopoczucia kobiety, co w sposób bezpośredni przekłada się na poczucie własnej wartości i atrakcyjności. Wybielenie okolic intymnych pozwala pozbyć się kompleksów, podnosząc samoocenę i wpływając pozytywnie na jakość i satysfakcję życia seksualnego. Ponadto na skutek zabiegu udaje się poprawić jędrność i wygląd warg sromowych.

  CENA ZABIEGU

  Wybielanie warg sromowych laserem od 900 zł
  Wybielanie odbytu laserem od 900 zł
  Wybielanie laserem odbyt + wargi sromowe 1500 zł

  Umów się na konsultację

  42 208 10 01

  603 474 090

  klinika@satinell.pl

  Klinika Satinell
  ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
  91-341 Łódź

  T: +48 42 208 10 01
  E: klinika@satinell.pl

  Godziny otwarcia:
  od pn do pt / 10:00 – 20:00
  wybrane sb / 10:00 – 15:00