lek. Katarzyna Rozmus-Kurczewska

medycyna estetyczna

Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a także Studiów Podyplomowych Medycyna estetyczna Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Posiada tytuł certyfikowanego lekarza Medycyny Estetycznej. Doświadczenie Pani Doktor w zabiegach medycyny estetycznej to aż 9 lat. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej.

Absolwentka Akademii AMI (2-letnie szkolenie w Allergan Medical Institute). Należy do elitarnego grona lekarzy medycyny estetycznej, którzy w swojej pracy posługują się zaawansowanymi technikami wolumetrii twarzy. To nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, które wykorzystują szczegółową wiedzę z zakresu anatomii i procesów starzenia, dzięki czemu efekty są naturalne i bezpieczne dla pacjenta.

W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne metody leczenia dostosowane do Pacjentów oraz potrzeb ich skóry. Specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej, zabiegach regenerujących i biostymulujących, zabiegach mających na celu poprawę jakości i kondycji skóry, a także leczeniu różnego rodzaju łysienia.

Zajmuje się także wczesnym wykryciem zmian nowotworowych z wykorzystaniem badania dermatoskopowego.

Katarzyna Rozmus-Kurczewska medycyna estetyczna Łódź

Kwalifikacje

  • Certyfikowany lekarz Medycyny Estetycznej
  • Członkini Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej
  • Uczestniczka licznych konferencji, kursów i szkoleń w Polsce i za granicą
  • Specjalista onkologii

Zabiegi

  • osocze bogatopłytkowe
  • laseroterapia, np. fotoodmładzanie, leczenie blizn i rozstępów, usuwanie tatuaży
  • leczenie różnych rodzajów łysienia
  • konsultacja zmian nowotworowych z wykorzystaniem dermatoskopu

Wybierz dogodny termin

poniedziałek

wtorek

środa

 

czwartek 12:00-16:00
piątek
sobota
Z konsultacji i zabiegów u doktor Katarzyny Rozmus-Kurczewskiej możesz korzystać w czwartki, w godzinach popołudniowych. Aby zarezerwować termin – skontaktuj się z naszą recepcją:

Klinika Satinell
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 10:00 – 20:00
wybrane sb / 10:00 – 15:00