lek. med. Hanna Kowalska
dermatolog, medycyna estetyczna
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2017 r. poszerza swoją wiedzę w ramach szkolenia specjalizacyjnego w zakresie dermatologii i wenerologii. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie również pracuję jako nauczyciel akademicki.

Lekarz posiada duże doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentem zdobywane podczas codziennej pracy w Klinice Dermatologii i Wenerologii USK im. WAM w Łodzi. Doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej lek. Hanna Kowalska zdobywa od roku 2018. Pani doktor stale rozwija swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach, zarówno na forum ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

Lekarz Hanna Kowalska w sposób szczególny interesuje się tematyką dotyczącą przebudowy i biostymulacji, a także poprawy jakości skóry, co można osiągnąć stosując techniki łączące laseroterapię z iniekcjami kwasem hialuronowym, polinukleotydami, atelokolagenem oraz komórkami macierzystymi, które pozyskane zostały z pochodzącej od pacjenta tkanki tłuszczowej.

Kwalifikacje

Pani doktor stale rozwija swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach, zarówno na forum ogólnopolskim, jak i międzynarodowym. Ukończyła m.in.:
 

  • Plasma Complex Naturalna Biostymulacja Komórkami Macierzystymi,
  • Mezoterapia igłowa mezokoktajlami i niesieciowanym kwasem hialuronowym,
  • Pozyskiwanie osocza bogatopłytkowego i mezoterapia osoczem.

Zabiegi

  • niechirurgiczny lifting twarzy, w oparciu o kwas hialuronowy,
  • zabiegi wykorzystujące toksyny botulinowe, dzięki którym możliwe jest usunięcie zmarszczek mimicznych czy w terapii nadpotliwości,
  • laseroterapia, np. fotoodmładzanie, leczenie blizn i rozstępów, usuwanie tatuaży,
  • w zakresie profilaktyki i leczenia wypadania włosów.

Opinie Pacjentów

„Pani Doktor szczegółowo objaśniła proces rozpoznania i zaplanowała dalsze leczenie. Szybka diagnoza i profesjonalne podejście do pacjenta . Wizyta w przyjemnej i miłej atmosferze. Bardzo polecam!”

E.N.

Źródło: znanylekarz.pl

„Bardzo miła atmosfera super podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnione i natychmiastowe rozpoznanie bardzo polecam.”

Maria

Źródło: znanylekarz.pl

„Pełny profesjonalizm.
Jestem zadowolony z tego jak przebiegła wizyta w gabinecie. Wszystko zostało mi świetnie wytłumaczone.
Polecam wizytę u Pani doktor.
Nota 10/10.”

Tomasz Kowalski

Źródło: znanylekarz.pl

Klinika Satinell
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 10:00 – 20:00
wybrane sb / 10:00 – 15:00