lek. Hanna Kowalska

medycyna estetyczna, dermatolog 

Doktor Hanna Kowalska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2017 r. poszerza swoją wiedzę w ramach szkolenia specjalizacyjnego w zakresie dermatologii i wenerologii. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie również pracuje jako nauczyciel akademicki.

Doktor Hanna Kowalska ma bogate doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentem. Na co dzień przyjmuje pacjentów w Klinice Dermatologii i Wenerologii USK im. WAM w Łodzi. 

Doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej zdobywa od 2018 roku. Pani doktor stale rozwija swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach, zarówno na forum ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

Lekarz Hanna Kowalska w sposób szczególny interesuje się tematyką dotyczącą przebudowy i biostymulacji, a także poprawy jakości skóry, co można osiągnąć, stosując techniki łączące laseroterapię z iniekcjami kwasem hialuronowym, polinukleotydami, atelokolagenem oraz komórkami macierzystymi, które pozyskane zostały z pochodzącej od pacjenta tkanki tłuszczowej.

Kwalifikacje

Lekarz Hanna Kowalska stale rozwija swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach, zarówno na forum ogólnopolskim, jak i międzynarodowym. Ukończyła m.in.:

  • Kurs Plasma Complex Naturalna Biostymulacja Komórkami Macierzystymi,
  • Kurs mezoterapii igłowej mezokoktajlami i niesieciowanym kwasem hialuronowym,
  • Kurs Pozyskiwanie osocza bogatopłytkowego i mezoterapia osoczem.

Zabiegi

Wybierz dogodny termin

poniedziałek

wtorek

środa

 

czwartek 15:00-18:00
piątek
sobota

Z konsultacji i zabiegów u doktor Hanny Kowalskiej możesz korzystać w czwartki, w godzinach popołudniowych. Aby zarezerwować termin – skontaktuj się z naszą recepcją:

Opinie Pacjentów

„Pani Doktor szczegółowo objaśniła proces rozpoznania i zaplanowała dalsze leczenie. Szybka diagnoza i profesjonalne podejście do pacjenta . Wizyta w przyjemnej i miłej atmosferze. Bardzo polecam!”

E.N.

Źródło: znanylekarz.pl

„Bardzo miła atmosfera super podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnione i natychmiastowe rozpoznanie bardzo polecam.”

Maria

Źródło: znanylekarz.pl

„Pełny profesjonalizm.
Jestem zadowolony z tego jak przebiegła wizyta w gabinecie. Wszystko zostało mi świetnie wytłumaczone.
Polecam wizytę u Pani doktor.
Nota 10/10.”

Tomasz Kowalski

Źródło: znanylekarz.pl