DRENAŻ CIAŁA I ZABIEGI ANTYCELLULITOWE

Drenaż ciała oraz zabiegi antycellulitowe to rewelacyjne sposoby na skuteczne i naturalne modelowanie sylwetki.
Działają niezwykle skutecznie na oporna tkankę tłuszczową, a także niepożądany cellulit. Rewelacyjnie poprawiają elastyczność oraz gęstość skóry, jednocześnie korzystnie wpływając na pojawiające się zastoje limfatyczne.

umów się na konsultację

Efekty zabiegów

Dla kogo jest drenaż ciała i zabiegi antycellulitowe

Z oferty zabiegów, takich jak drenaż ciała oraz zabiegi antycellulitowe skorzystać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni, bez względu na wiek. Zabieg polecany jest osobom, które zmagają się z utratą jędrności skóry, jej nierównościami lub tzw. skórką pomarańczową. Rewelacyjnie sprawdza się u osób, które poddawały się zabiegom medycyny estetycznej, a także chirurgii plastycznej. Jest to doskonała oferta również dla pacjentów z opuchnięciami oraz uczuciem ciężkich nóg.

Zabieg wykonywany może być na różnych obszarach ciała, w tym na:

  • ramionach,
  • talii,
  • pośladkach,
  • łydkach,
  • kolanach,
  • udach,
  • brzuchu,
  • plecach.

Drenaż ciała oraz zabiegi antycellulitowe wykonywane w naszej Klinice to oferta nieinwazyjnych zabiegów. Wykorzystujemy metody naturalne i nieagresywne, dzięki czemu nie wywołują one skutków ubocznych. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i zadowolenie Klienta.

Ogromną zaletą zabiegów wykonywanych w ramach drenaży i zabiegów antycellulitowych jest ich wysoka skuteczność oraz szybko widoczne korzyści. Pierwsze pozytywne efekty widoczne są jeszcze przed zakończeniem pełnej serii zabiegów.

Czym jest endermologia?

Endermologia jest technologią wykorzystywana do mechanicznej stymulacji skóry. Jest postrzegana jako metoda wielce ekskluzywna. Została stworzona we Francji w roku 1986, a jej twórcą była firma LPG. Ideą przyświecającą stworzeniu metody było znalezienie naturalnego sposobu, który pozwoliłby przeciwdziałać procesom starzenia, a jednocześnie redukować nadmiar tkanki tłuszczowej.

Technika ta jest bardzo skuteczna, co potwierdzone zostało licznymi badaniami. Dotychczas przeprowadzono ich aż 147, wydano także liczne patenty, chroniące prawa do wykorzystywania technologii.

Istotą działania endermologii jest wielokierunkowe działanie mechaniczne, które pozwala otrzymać wyjątkowy efekt wysmuklenia sylwetki, a także ujędrnienia i wygładzenia skóry. Obecnie wykorzystywane są nowoczesne rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że zabiegi są nowoczesne. Nowa era endermologii opiera się na urządzeniu Alliance, które pozwala na stworzenie sesji zabiegowych, które uwzględniają indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Alliance Skin Identity, który jest inteligentnym systemem ustawień, pozwala na pewne oraz w pełni zoptymalizowane chwytanie tkanek, zwiększając ich stymulację aż do 25%.

Trochę informacji w skrócie, czyli czas trwania, bolesność oraz schemat postępowania.

Każda sesja zabiegowa w naszej Klinice trwa 40 minut, a pełen efekt widoczny jest po ukończeniu pełnej sesji, czyli 12 zabiegów. Zabieg jest bezbolesny. Podczas stymulacji wykonywane jest sekwencyjne zasysanie i chwytanie dzięki specjalnej budowie urządzenia.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Endermologia to zabieg, który jest niezwykle skuteczny, co potwierdzają liczne badania. Procedury opracowane przez LPG zostały sformułowane na bazie wieloletnich doświadczeń, obserwacji oraz badań medycznych. Skuteczność zabiegu sprawia, że formuła zabiegu jest chroniona wieloma patentami.

W 2016 r. przeprowadzone przez Dermoscan badania w grupie kobiet wykazały, że na skutek działania endermologii panie straciły aż do 3,4 cm dotychczasowego obwodu talii już po wykonaniu trzeciego zabiegu. Aż 67% pań zgłosiło wygładzenie skórki pomarańczowej, a 71% zgłosiło, że ich skóra stała się jędrniejsza.

W tym samym badaniu wykazano, że po 12 zabiegach panie odnotowały zmniejszenie obwodu talii aż do 5,2 cm. Aż u 99% badanych pań udało się wygładzić skórkę pomarańczową, a u 82% udało się zwiększyć jędrność skóry.

Najczęściej zadawane pytania

Czy po szczepieniu przeciwko SARS-CoV-2 można poddać się zabiegowi?
Dotychczas nie zostały przeprowadzone żadne wiarygodne badania dotyczące korelacji pomiędzy zabiegiem, a szczepieniem. Ze względów bezpieczeństwa zaleca się, aby zabieg odbył się w odstępie 2 tygodni od szczepienia.

Czy zabieg może być wykonywany u kobiet ciężarnych?
U kobiet ciężarnych zabieg przeprowadzony w okolicy nóg może okazać się bardzo korzystnym rozwiązaniem, prowadzącym do poprawy krążenia. W ten sposób można skutecznie ograniczyć występowanie obrzęków.

W jaki sposób zachowywać się po zabiegu?
Po zabiegu zaleca się, aby przestrzegać zasad zdrowego stylu życia. Podstawą jest zbilansowana dieta oraz przyjmowanie minimum 2 litrów wody każdego dnia. Równie ważna jest aktywność fizyczna. Elementy te pozwalają uzyskać i utrzymać korzystne efekty pozabiegowe.

Czy endermologia jest zabiegiem, który można łączyć z innymi procedurami?
Nie ma przeciwwskazań do tego, aby zabiegu nie można było wykonywać łącznie z innymi. Endermologia może być łączona m.in. z Accent Prime. Odpowiednie połączenie wybranych zabiegów pozwala uzyskać maksymalne efekty terapeutyczne.

Czy po zabiegu endermologii mogą wystąpić skutki uboczne?
W związku z tym, że endermologia jest procedurą nieinwazyjną i niepowodującą bólu, to nie odnotowano występowania skutków ubocznych u pacjentów.

Czy niewydolność żylna, żylaki oraz pękające naczynka są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu endermologii?
Obecność żylaków jest przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu endermologii. Możliwość wykonania zabiegu dotyczy tylko obszarów wolnych od żylaków.

CENA ZABIEGU

Endermologia LPG Alliance – masaż ciała – 4 partie 40′ 250 zł
Endermologia LPG Alliance – masaż ciała – 4 partie 40′ pakiet 6 zabiegów 1400 zł
Endermologia LPG Alliance – masaż ciała – 4 partie 40′ pakiet 12 zabiegów 2300 zł
Endermologia LPG Alliance – zabieg 1 partia 20′ 150 zł
Endermologia LPG Alliance – zabieg 1 partia 20′ pakiet 6 zabiegów 750 zł
Endermologia LPG Alliance – zabieg 1 partia 20′ pakiet 12 zabiegów 1200 zł
Endermologia LPG Alliance – zabieg MŁODA MAMA 300 zł
Endermologia LPG Alliance – zabieg MŁODA MAMA pakiet 6 zabiegów 1500 zł
Endermologia LPG Alliance – zabieg MŁODA MAMA pakiet 12 zabiegów 2300 zł

Umów się na konsultację

42 208 10 01

603 474 090

klinika@satinell.pl

Klinika Satinell
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 10:00 – 20:00
wybrane sb / 10:00 – 15:00