SECTUM GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Sectum znajduje szczególne zastosowanie w ginekologii estetycznej, jako zabieg pozwalający odmłodzić i poddać rewitalizacji srom oraz pochwę.

umów się na konsultację

Na co jest ten zabieg?

Sectum jest zabiegiem, który wykorzystuje specjalnie dobrane fale radiowe. Stosowany jest na różne partie ciała, a specjalnie przygotowane głowice sprawiają, że znajduje zastosowanie również w ginekologii. Podstawą działania jest fala radiowa bipolarna, o mocy 120 Watt, a także częstotliwości aż 480 kHz. Takie parametry oraz unikalny kształt głowic sprawiają, że Sectum jest bardzo precyzyjnym zabiegiem. Rewelacyjny efekt osiągany jest dzięki temu, że głowice pozwalają na ograniczenie rozproszenia ciepła, a fala radiowa trafia idealnie w wybrane miejsce.

Sectum znajduje szczególne zastosowanie w ginekologii estetycznej, jako zabieg pozwalający odmłodzić i poddać rewitalizacji srom oraz pochwę. Ponadto świetnie sprawdzi się gdy konieczne jest zwężenie i obkurczenie ścian pochwy. Zabieg wykonywany jest u kobiet z atrofią pochwy, również gdy takiemu stanowi towarzyszą dodatkowe, nieprzyjemne dolegliwości. Sectum jest rozwiązaniem na problemy, takie jak: suchość pochwy czy zwiotczenie warg sromowych. Dobrze wykonany zabieg może znacznie poprawić jakość życia seksualnego.

CENA ZABIEGU

Rewitalizacja pochwy Sectum 1 zabieg (wskazane 4 zabiegi w odstępie 4 tygodni) 900 zł

Umów się na konsultację

42 208 10 01

603 474 090

klinika@satinell.pl

Klinika Satinell
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 10:00 – 20:00
wybrane sb / 10:00 – 15:00