O-shot to skrócona nazwa zabiegu Orgasm Shot. Jest to metoda, która pozwala na rewitalizację miejsc intymnych. W tym celu wykorzystywane jest osocze bogatopłytkowe.

umów się na konsultację

Na co jest ten zabieg?

O-Shot to skrócona nazwa zabiegu Orgasm Shot. Jest to metoda, która pozwala na rewitalizację miejsc intymnych. W tym celu wykorzystywane jest osocze bogatopłytkowe. Wykonanie zabiegu O – Shot pozwala poprawić satysfakcję seksualną, jednocześnie zwiększając libido. Ale to nie jedyne zalety. O – Shot pozwala zmniejszyć dolegliwości bólowe pojawiające się podczas stosunku, a także te, które pojawiają się jako następstwo wysiłkowego nietrzymania moczu.

Wskazania do zabiegu

Wykonanie zabiegu przeprowadzane jest w związku z licznymi dolegliwościami. Kwalifikację do zabiegu przeprowadza lekarz, gdy u pacjentki występują określone dolegliwości. O-Shot jest doskonałym sposobem, wykorzystywanym w leczeniu warg sromowych, suchości pochwy, jak też wtedy, gdy kobieta uskarża się na dolegliwości bólowe związane ze stosunkiem seksualnym. Zabieg wykonywany jest też wtedy, gdy współżycie seksualne nie przynosi kobiecie oczekiwanej satysfakcji, czyli nie odczuwa ona orgazmu. Zakres wskazań jest jednak dużo szerszy, ponieważ O-Shot znajduje zastosowanie także gdy:

 • występuje zwiotczenie skóry okolic intymnych,
 • w okolicy krocza i pochwy występują blizny,
 • pacjentka zmaga się z nawracającymi infekcjami sromu,
 • u kobiety występuje wysiłkowe nietrzymanie moczu,
 • na skórze sromu występuje liszaj,
 • konieczne jest wzmocnienie efektu po zabiegu laserowym obkurczania pochwy,
 • u kobiety nastąpi spadek libido.

Przebieg zabiegu

Zabieg O-Shot wykonywany jest po podaniu znieczulenia miejscowego i trwa zazwyczaj nie dłużej niż 40 minut. W pierwszym etapie konieczne jest pobranie krwi żylnej od pacjentki, a następnie pobraną próbkę należy odwirować, by podać specjalnie przygotowany preparat w okolice miejsc intymnych kobiety. Preparat aplikowany jest z wykorzystaniem metody mezoterapii igłowej.

Przeciwwskazania do zabiegu

Wysoka skuteczność zabiegu jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla pań zmagających się z wieloma dolegliwościami, jednak pomimo tego nie może być on stosowany zawsze. O-Shot nie może zostać przeprowadzony u kobiety będącej w ciąży oraz w czasie menstruacji. Dyskwalifikacją do zabiegu jest też stwierdzony stan zapalny dróg rodnych, choroby nowotworowe oraz przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

  Efekty pozabiegowe

  Zakres wykorzystania zabiegu jest naprawdę szeroki. Pozwala on poprawić satysfakcję seksualną kobiety, jednocześnie wpływając na podniesienie libido. Specjalnie przygotowany preparat umożliwia wzmocnienie procesu regeneracji tkanek, poprawiając również nawilżenie i elastyczność pochwy. Na skutek wykonanego zabiegu O-Shot poprawiane jest również krążenie krwi w okolicach intymnych kobiety.

  CENA ZABIEGU

  Uwrażliwienie miejsc intymnych (poprawa doznań)

  Rodzaj zabiegu Cena
  ostrzykiwanie pochwy i krocza osoczem bogatopłytkowym (zwiększanie odczuwania bodźców seksualnych) 2400 zł
  0-Shot uwrażliwienie okolic łechtaczki osoczem bogatopłytkowym 1400 zł
  G-shot podanie kwasu hialuronowego w przednią ścianę pochwy 1500 zł

  Umów się na konsultację

  42 208 10 01

  603 474 090

  klinika@satinell.pl