ZABIEG NAWILŻAJĄCY REHYDRA

Rehydra to innowacyjna linia zabiegów, w której główny nacisk kładziony jest na profilaktykę w zakresie zapobiegania odwodnieniu skóry.

umów się na konsultację

Na co jest ten zabieg?

Zabieg Ryhydra jest przeznaczony dla skóry w każdym wieku. Jest doskonałym sposobem na to, aby wspomóc każdy rodzaj skóry, który narażony jest na odwodnienie lub gdy ze względu na panujące czynniki zewnętrzne skórze należy dostarczyć odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Zabieg rewelacyjnie sprawdzi się dla osób, które korzystają z zabiegów medycyny estetycznej lub zostały poddały się operacjom plastycznym. Jego zaletą jest fakt, że może być wykonywany podczas innych zabiegów na twarz, wówczas możliwe jest uzyskanie dodatkowego nawilżenia.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg dedykowany jest dla:

 • kobiet i mężczyzn,
 • osób posiadających skórę bardzo suchą, suchą oraz normalną,
 • osób, które chcą odbudować płaszcz hydrolipidowy,
 • osób narażonych na dużą utratę wody, jako sposób zabezpieczenia przed transepidermalną utratą wody (TEWL),
 • uzyskania głębokiego nawilżenia oraz odżywienia skóry,
 • osób, które dbając o skórę chcą zapewnić jej odpowiednie utrzymanie odpowiedniej ilości wody,
 • pacjentów, którzy poddają się innym zabiegom, w tym mezoterapii igłowej, radiofrekwencji, laseroterapii czy zabiegom zamykania naczynek.

Zabieg może być wykonywane na następujących obszarach skóry: twarzy, dekolcie oraz szyi.

Zabieg nawilżający Rehydra jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i bezinwazyjnym, a także bezbolesnym.

Pierwsze efekty widoczne są po pierwszym zabiegu, ale optymalne – widoczne będą dopiero po wykonaniu pełnej serii zabiegów. Po zakończeniu serii wyraźnie zauważalne jest dogłębne nawilżenie i odżywienie skóry oraz jej zmiękczenie.

Co to za zabieg i na czym on polega?

Rehydra to innowacyjna linia zabiegów, w której główny nacisk kładziony jest na profilaktykę w zakresie zapobiegania odwodnieniu skóry. Ogromną zaletą jest dbanie o skórę od zewnątrz, wspomagając naturalny sposób zatrzymywania wody, a jednocześnie dbanie takżę o wewnętrzną równowagę, która będzie utrzymywała się przez długi czas.

Wykonanie zabiegu nawilżającego Rehydra w naszej Klinice przebiega zgodnie z ustaloną szczegółową procedurą, która obejmuje właściwe przygotowanie pacjenta oraz właściwy zabieg. W ramach działań przeprowadzamy:

 • demakijaż i oczyszczenie skóry,
 • eksfoliację,
 • tonizację,
 • wmasowanie ampułki zawierającej substancję czynną,
 • nałożenie maski,
 • aplikację odpowiedniego kremu w okolice oczu,
 • nałożenie kremu kończącego zabieg.

Podczas zabiegu wykorzystujemy następujące składniki aktywne: prawoślaz lekarski, kwas hialuronowy, kwas ksymenowy, naturalny biosacharyd, masło shea, olej jojoba, alantoina oraz pantenol i hydrolat z oczaru wirginijskiego.

Schemat postępowania podczas zabiegów

Pojedynczy zabieg trwa około jednej godziny. Pacjenci mają do wyboru jeden zabieg lub pełną serię, składającą się z 5 zabiegów. W przypadku serii kolejne spotkania planowane są z zachowaniem 2-tygodniowego odstępu.

Z czym warto łączyć zabieg Rehydra?

Dogłębne nawilżenie jest świetnym rozwiązaniem jako element profilaktyki, a bardzo dobrze sprawdzi się także jako zabieg stosowany łącznie z innymi dostępnymi w ofercie naszej Kliniki. Rewelacyjnie uzupełnia się z nowoczesną technologią Accent Prime oraz Endermologią LPG. Będzie doskonałym sposobem na uzupełnienie pielęgnacji preparatami od marki Vagheggi, wykorzystywanymi w ramach domowej pielęgnacji cery. Zabieg nawilżający Rehydra doskonale współgra również z mezoterapią igłową, falami radiowymi, laseroterapią czy zabiegiem zamykania naczynek.

  Korzyści uzasadniające zabieg

  Wykonanie zabiegu pozwala osiągnąć naprawdę spektakularne efekty. Przede wszystkim pierwsze efekty widoczne są tuż po jego zakończeniu. Nieinwazyjność zabiegu sprawia, że pacjent nie musi poddawać się długiemu okresowi rekonwalescencji. Wykorzystywana nowoczesna technologia i najlepsze produkty, a także doświadczona i wykwalifikowana kadra to gwarancja doskonałej regeneracji i poprawy struktury skóry. Dzięki zabiegowi możliwe jest dogłębne odbudowanie warstwy hydrolipidowej, wraz z głębokim nawilżeniem i odżywieniem skóry. Konsekwencją zabiegu jest możliwość zatrzymania niezbędnej ilości wody w skórze.

  Cennik

  Koszt jednego zabiegu wykonywanego w naszej placówce to wydatek rzędu 230 zł, natomiast pacjenci, którzy zdecydują się na zakup serii, czyli 5 zabiegów mogą liczyć na rabat w wysokości 20%.

   Produkty do pielęgnacji domowej dostępne w naszym asortymencie:

   • mleczko nawilżająco – oczyszczające,
   • tonik nawilżający,
   • krem nawilżający na dzień,
   • krem nawilżający na noc,
   • żel złuszczający z dodatkiem bambusa,
   • aktywne serum nawilżające,
   • krem pod oczy,
   • koncentrat nawilżający,
   • intensywny krem nawilżający.

   Pytania i odpowiedzi

   Czy zabieg można wykonywać w okresie letnim?
   Jak najbardziej! zabieg może być wykonywany przez cały rok.

   Jakie są zalecenia pozabiegowe?
   Aby utrwalić oczekiwane efekty zabiegu należy postępować zgodnie z wytycznymi naszego specjalisty. Konieczna jest odpowiednia fotoprotekcja oraz domowa pielęgnacja, wykorzystująca preparaty z linii kosmetyków Rehydra.

   Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
   Jak każdy zabieg, tak i zabieg nawilżający Rehydra nie może zostać wykonany u wszystkich pacjentów. Do najważniejszych przeciwwskazań zaliczyć można: stan zapalny skóry występujący w obszarze zabiegowym, opryszczkę, przerwanie ciągłości skóry, alergia lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

    CENA ZABIEGU

    Vagheggi – Rehydra – zabieg intensywnie nawilżający 1h   230 zł

    Umów się na konsultację

    42 208 10 01

    603 474 090

    klinika@satinell.pl

    Klinika Satinell
    ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
    91-341 Łódź

    T: +48 42 208 10 01
    E: klinika@satinell.pl

    Godziny otwarcia:
    od pn do pt / 10:00 – 20:00
    wybrane sb / 10:00 – 15:00