Zabieg z użyciem Intense Rose dedykowany do warg sromowych większych może przynieść znaczny efekt odmłodzenia łącząc objętość, ujędrnienie i korekcję kształtu, niezależnie od wieku i kondycji skóry.

umów się na konsultację

Na co jest ten zabieg?

Podobnie jak w przypadku każdej innej części ciała, błona śluzowa pochwy i okolice żeńskich narządów płciowych starzeją się i są podatne na wiele czynników, takich jak zmiany hormonalne, ciąża, menopauza, wahania masy ciała oraz intensywny sport.

Aby skutecznie spełniać wszystkie potrzeby kobiet, NEAUVIATM stworzyła INTENSE ROSE, zaawansowane rozwiązanie odmładzające i estetyczne dla okolic intymnych.

Hydrożel NEAUVIATM Kwas hialuronowy ze środkiem sieciującym PEG zapewnia szczególnie odpowiednie rozwiązanie dla okolic intymnych, które podlega określonym ograniczeniom. Pozwala na znaczną poprawę kliniczną przy prostej procedurze ambulatoryjnej.

Wskazania do zabiegu

Zwiotczenie, utrata jędrności towarzyszące podrażnieniom lub częstym infekcjom, spadek odczucia przyjemności, ból podczas stosunku i zmiany estetyczne prowadzą do dyskomfortu i krępacji

Efekty

Efekty widoczne są już w ciągu tygodnia od zabiegu i utrzymują się przez wiele miesięcy, przy czym dokładny czas utrzymywania się jest zależny od indywidualnych uwarunkowań pacjentki.

CENA ZABIEGU

Powiększanie i modelowanie warg sromowych większych kwasem hialuronowym
(2 ml preparatu Neauvia Rose)
od 1700 zł

Umów się na konsultację

42 208 10 01

603 474 090

klinika@satinell.pl

Klinika Satinell
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 10:00 – 20:00
wybrane sb / 10:00 – 15:00