NATYCHMIASTOWY TERMOLIFTING SKÓRY

Szukając idealnego zabiegu liftingującego, który daje natychmiastowe efekty warto bliżej poznać zabieg Zaffiro.

umów się na konsultację

Na co jest ten zabieg?

Szukając idealnego zabiegu liftingującego, który daje natychmiastowe efekty warto bliżej poznać zabieg Zaffiro. Pozwala on świetnie odmłodzić oraz rozświetlić skórę dzięki unikalnemu połączeniu dwóch technologii. Pierwszą z nich jest peeling wodny, którego zadaniem jest złuszczenie znajdujących się na skórze obumarłych komórek. To doskonały sposób na oczyszczenie skóry, które jednocześnie pozwala na świetne nawilżenie oraz wygładzenie skóry. Druga z technologii wykorzystuje światło podczerwone, które pozwala maksymalnie napiąć oraz ujędrnić wybrany fragment skóry.

Dla kogo jest ten zabieg?

Z oferty zabiegu Zaffiro skorzystać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Świetnie sprawdzi się u osób, które mają problem ze skórą poszarzałą, która wymaga dokładnego odżywienia. Warto zdecydować się na wykonanie zabiegu Zaffiro, jeśli skóra na twarzy, szyi i dekolcie utraciła swoją jędrność. Połączenie peelingu wodnego ze światłem podczerwonym pozwala uzyskać świetne efekty ujędrnienia także w innych partiach ciała – np. brzucha, ramion, ud, a nawet pośladków. Połączenie nowoczesnych technologii świetnie rozwiązuje problem wiotkiej skóry na brzuchu, jak też pomaga zredukować bruzdy nosowo – gardłowe.

Partie na które możemy wykonywać zabieg

Ogromną zaletą zabiegu Zaffiro jest jego uniwersalność, gdyż może on być stosowany na różne partie ciała. Zatem nie tylko twarz, dekolt czy szyja, ale również brzuch, pośladki, uda, piersi, kolana oraz ramiona.

Jaka jest szybkość i trwałość efektów?

Zaffiro ceniony jest przez pacjentów za doskonałą skuteczność, ale też szybką widoczność efektów. Rezultaty zaobserwować można zaraz po zabiegu, ale optymalna poprawa następuje po zakończonym cyklu, w którym wykonywanych jest od 4 do 6 zabiegów. Kolejne terminy rezerwować należy w odstępach jednego miesiąca. Po zakończonej serii warto wykonać także zabieg przypominający, na który termin umówić należy po 6 miesiącach od ostatniego zabiegu.

Protokół zabiegowy

Zabiegi Zaffiro wykonywane w naszej Klinice przeprowadzane są według ściśle ustalonej procedury postępowania. Pierwszym etapem jest tzw. waterpeeling. Jest to nowoczesny, dwufazowy strumień wody, który charakteryzuje się dużą intensywnością. Nie jest to zwykły strumień, ponieważ został on wzbogacony cennymi dla skóry składnikami odżywczymi. Wykorzystanie peeleingu pozwala bardzo dokładnie złuszczyć wierzchnią warstwę naskórka, jednocześnie dokładnie nawilżając skórę poddawanego zabiegowi obszaru. Jest to bardzo ważny etap, ponieważ dokładne oczyszczenie i nawilżenie pozwala przeniknąć substancjom aktywnym do głębszych warstw skóry.

W drugim etapie zabiegu wykorzystywany jest tzw. termolifting. Podstawą jest tu światło podczerwone. Umożliwia ono nagrzanie nawet głębszych warstw skóry aż do temperatury 65 stopni! Pod wpływem temperatury włókna kolagenu i elastyny skracają się do pierwotnej długości. Ale to nie wszystko. Pod wpływem tak wysokiej temperatury dochodzi do stymulacji fibroblastów, pełniących w skórze bardzo ważną rolę. Odpowiadają one za wytwarzanie nowych włókien kolagenowych.

  Z czym warto łączyć zabieg Zaffiro?

  Dla wzmocnienia efektów uzyskanych podczas zabiegu Zaffiro warto rozważyć jego połączenie z innymi, dostępnymi w naszej ofercie propozycjami. Najlepiej sprawdzi się łączenie go z zabiegami pielęgnacyjnymi, w których stawia się na witaminę C oraz wypełniacze marki Neauvia.

   Efekty pozabiegowe

   Zaffiro to doskonałe, widoczne już po pierwszym zastosowaniu efekty. Zabieg to doskonały lifting, który pozwala uzyskać efekt odmłodzonej skóry. Jest to możliwe dzięki zwiększeniu gęstości skóry oraz zwiększeniu ilości kolagenu i elastyny. Są to bardzo ważne składniki, które pozwalają poprawić strukturę skóry. Dzięki zabiegowi udaje się wygładzić skórę, redukując występujące drobne zmarszczki. Ale na tym nie koniec, korzyści płynące z zabiegu to także ujędrnienie szyi, dekoltu i piersi, jak też wyeliminowanie zbyt wiotkiej skóry w obrębie brzucha, kolac czy ramion. Zaffiro pozwala podkreślić owal twarzy oraz podnieść opadające policzki.

   Co wyróżnia ten zabieg?

   Zabieg Zaffiro to połączenie nowoczesnych dostępnych metod poprawiających kondycję skóry. Jest ceniony wśród pacjentów za natychmiastowe efekty, a ze względu na nieinwazyjność- nie ma konieczności przechodzenia okresu rekonwalescencji. Świetne efekty, które idą w parze z bezinwazyjnością zabiegu sprawiają, że jest to procedura komfortowa dla pacjenta. Zaffiro to świetne połączenie liftingu i pielęgnacji, której poddać mogą się nawet osoby ze skórą naczyniową. Zabieg wykonywać można przez cały rok.

   Przeciwwskazania

   Ogromna skuteczność i nieinwazyjność sprawiają, że Zaffiro jest chętnie wybieranym zabiegiem pozwalającym na poprawę kondycji i wyglądu skóry. Jednak nie może on być wykonywany u wszystkich pacjentów. Wśród przeciwwskazań wymienić należy nie tylko ciążę oraz karmienie piersią, ale także zdiagnozowane choroby nowotworowe czy występujące stany zapalne. Zabiegu nie można wykonać także wtedy, gdy u pacjenta doszło do przerwania ciągłości skóry w miejscu, w którym miałby być wykonany zabieg. Zaffiro nie może być wykonane, jeśli pacjent przyjmuje leki lub preparaty ziołowe światłouczulające. Nie można wykonać zabiegu także u osób ze zdiagnozowanymi chorobami autoimmunologicznymi oraz opryszczką.

   Zalecenia pozabiegowe

   Zabieg Zaffiro pomimo że jest bezinwazyjny i nie wymaga procesu rekonwalescencji, to konieczne jest przestrzeganie pewnych zaleceń pozabiegowych. Nie należy korzystać z basenów, sauny oraz solarium. Należy pamiętać, że pomiędzy kolejnymi zabiegami konieczne jest odpowiednie dbanie o skórę. Podstawą jest witamina C, przyjmowana doustnie, ale także odpowiednio dopasowane serum lub kremy, których zadaniem jest przyspieszenie regeneracji kolagenu. Ponadto pomiędzy kolejnymi zabiegami Zaffiro warto zdecydować się na wykonanie dodatkowych pozycji. Świetnym i rekomendowanym przez specjalistów sposobem jest wybór mocno nawilżających i odżywczych zabiegów, które dodatkowo bardzo mocno regenerują skórę.

   Wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym

   CENA ZABIEGU

   Zabiegi na twarz – regeneracja, ujędrnienie, termolifting

   Rodzaj zabiegu na twarz Cena
   Zaffiro twarz 800 zł
   Zaffiro twarz + szyja 900 zł
   Zaffiro twarz + szyja + dekolt 1200 zł
   Accent prime – ujędrnienie (RF) 1 zabieg 4 zabiegi
   twarz 450 zł 1600 zł
   twarz i szyja 500 zł 1800 zł
   owal twarzy 350 zł 1200 zł

   Umów się na konsultację

   42 208 10 01

   603 474 090

   klinika@satinell.pl

   Satinell Clinic
   ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
   91-341 Łódź

   T: +48 42 208 10 01
   E: klinika@satinell.pl

   Godziny otwarcia:
   od pn do pt / 10:00 – 20:00
   sb / 10:00 – 15:00