ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY Z UŻYCIEM FALI RADIOWEJ

Sectum jest bardzo nowoczesną metodą terapii, która wykorzystuje możliwości siły fali radiowej. Zabieg umożliwia uzyskanie efektu napinania i ujędrniania skóry, ale także modelowania sylwetki.

umów się na konsultację

Efekty pozabiegowe

Rezultaty po zabiegu są bardzo wyraźne i występują w obszarze, który został poddany zabiegowi. Sectum pozwala na poprawę owalu twarzy, ujędrnia oraz poprawia napięcie skóry oraz redukuje występujące drobne zmarszczki. Ponadto wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, jednocześnie wspomagając dotlenienie oraz właściwe odżywienie skóry.

Na co jest ten zabieg?

Sectum jest bardzo nowoczesną metodą terapii, która wykorzystuje możliwości siły fali radiowej. Zabieg umożliwia uzyskanie efektu napinania i ujędrniania skóry, ale także modelowania sylwetki. To świetny sposób wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej. Specjalna głowica ginekologiczna sprawia, że jest to metoda, którą wykorzystać można w obrębie błony śluzowej, jak też w leczeniu nadżerek czy konizacji szyjki macicy.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg Sectum to doskonały sposób na to, aby poprawić jędrność skóry czy poprawić jej kondycję pogarszającą się wraz z wiekiem. Sectum umożliwia korektę owalu twarzy, ale świetnie wspomaga walkę z nadmierną tkanką tłuszczową i cellulitem. W przypadku kobiet zabieg jest świetną metodą terapii niektórych dolegliwości ginekologicznych, jak np. leczenie nadżerek.

Partie na które możemy wykonywać zabieg

Zabieg znajduje szerokie zastosowanie. Wykorzystywany jest do poprawy kondycji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Poprawia skórę ramion, ale także brzucha, redukuje boczki, uda, bryczesy czy obszar nad kolanami.

Jaka jest szybkość i trwałość efektów?

Na pierwsze efekty nie trzeba czekać długo, bo te zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Jednak optymalny rezultat uzyskuje się dopiero po ukończeniu pełnej serii, która składa się od 3 do 6 zabiegów. Są one wykonywane z zachowaniem tygodniowego odstępu. Pełen efekt obserwowany jest po ok. 3 miesiącach od momentu zakończenia serii.

Protokół zabiegowy

Pierwszą fazą jest przygotowanie do zabiegu, podczas którego przeprowadzana jest konsultacja. Jej celem jest ustalenie ewentualnych przeciwwskazań lub dopasowanie właściwych metod wykonania zabiegu. Podczas zabiegu fala radiowa emituje ciepło, powodując stymulację tkanki. W konsekwencji takiego postępowania dochodzi do dotlenienia i odżywienia fragmentów skóry i tkanki poddawanych zabiegowi. Fala radiowa poprawia również mikrokrążenie, a także wpływa na redukcję występujących dysfunkcji układu limfatycznego. Pod wpływem działania fali radiowej przyspieszeniu ulega proces metabolizmu, w efekcie czego dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej. Odpowiednia stymulacja fibroblastów sprawia, że produkowane są nowe włókna elastyny i kolagenu, które są niezbędne do utrzymania doskonałej kondycji skóry. W ginekologii zabieg Sectum wykorzystuje wysokie częstotliwości i dużą moc, dzięki czemu możliwe jest wykonanie cięcie, a następnie odpowiedniej koagulacji w miejscach intymnych.

Z czym warto łączyć zabieg Sectum?

Sectum jest zabiegiem pozwalającym uzyskać bardzo korzystne efekty. Zabieg ten, połączony z innymi dostępnymi w naszej ofercie pozwala uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. Sectum świetnie łączy się m.in. z zabiegami endermologii, embody oraz wybranymi zabiegami pielęgnacyjnymi.

  Co wyróżnia ten zabieg?

  Zabieg Sectum to bardzo nowoczesny zabieg, wykorzystujący najnowsze możliwości technologiczne. Ogromną zaletą jest szeroki zakres działania, ponieważ Sectum może być stosowane na różne partie ciała, w zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta. Świetną sprawą jest kompleksowość zabiegu oraz to, że jest on bezbolesny.

  Przeciwwskazania

  Sectum jest zabiegiem, którego nie należy przeprowadzać u pań w ciąży oraz karmiących piersią. Wśród przeciwwskazań wymienić należy również stwierdzone choroby nowotworowe, padaczkę oraz zakażenie opryszczką lub inne zakażenia bakteryjne, grzybicze lub wirusowe. Nie wykonuje się zabiegu u pań w czasie trwania miesiączki. Ponadto przeciwwskazaniem jest również obecność rozrusznika w sercu lub metalowych implantów, występujących w obszarze, który miałby zostać poddany zabiegowi. Nie wolno wykonywać zabiegu u pacjentów z zaburzeniami czucia lub gdy stwierdzone zostaną zaburzenia w zakresie percepcji odczuwania temperatury. Z zabiegiem Sectum należy powstrzymać się też w przypadku stwierdzenia naruszenia ciągłości powłok skórnych oraz u osób, które stosują preparaty zawierające antykoagulanty i retinoidy. Zabieg należy przełożyć, jeśli osoba która ma świeżo opaloną skórę. Przeciwwskazaniami są również choroby nerek, wątroby oraz choroby autoimmunologiczne.

  Zalecenia pozabiegowe

  Wśród zaleceń pozabiegowych należy zwrócić uwagę, że konieczne jest unikanie ekspozycji na promieniowanie słoneczne, jak również konieczność rezygnacji z solarium i sauny w dniu, w którym ma zostać wykonany zabieg. Konieczne jest za to stosowanie odpowiednich zabiegów odżywczych oraz pielęgnacyjnych.

  CENA ZABIEGU

  Zabieg ujędrniający z użyciem fali radiowej

  Rodzaj zabiegu Cena
  Sectum 1200 zł

  Umów się na konsultację

  42 208 10 01

  603 474 090

  klinika@satinell.pl