lek. Iwona Karaszewska

medycyna estetyczna

Doktor Iwona Karaszewska to ceniony specjalista chirurgii dziecięcej i medycyny ratunkowej oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej z 25-letnim doświadczeniem. Trener w zakresie zabiegów medycyny estetycznej dla lekarzy. Posiada 8-letnie doświadczenie w liftingu twarzy oraz korekty nosa nićmi liftingującymi. Pani Doktor posiada certyfikat Master of APTOS. Stale aktualizuje i poszerza swoją wiedzę wiedzę medyczną w oparciu o najnowsze badania i publikacje naukowe oraz udział w polskich i zagranicznych kongresach medycznych, szkoleniach i kursach. Pozwala to na wykorzystanie najnowszych metod i standardów leczenia u pacjentów.

Lek. Iwona Karaszewska prowadzi także szkolenia dla lekarzy z technik wolumetrycznych z użyciem kwasu hialuronowego i stymulatorów kolagenu. Interesuje się innowacyjnymi metodami odmładzania i regeneracji skóry z użyciem autologicznych preparatów (osocza i fibryny).

Doktor dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wiedzy oferuje szeroki wachlarz usług i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Specjalizuje się szczególnie w technikach liftingu i korekty nosa za pomocą nici, przeszczepie własnej tkanki tłuszczowej i liposukcji podbródka. Wykonuje zabiegi wolumetryczne z użyciem kwasu hialuronowego oraz własnej tkanki tłuszczowej. Pacjenci mogą także skorzystać z zabiegów wypełniania zmarszczek, modelowania ust, poprawy wyglądu z wykorzystaniem mezoterapii igłowej, osocza bogatopłytkowego i toksyny botulinowej. Lek. Iwona Karaszewska wykonuje także zabiegi powiększania prącia, wspierając mężczyzn we wzmocnieniu pewności siebie i poprawie satysfakcji ze współżycia seksualnego.

Zasadą, którą się kieruje się Pani Doktor w swojej pracy jest przede wszystkim bezpieczeństwo pacjenta. Zależy jej na wydobywaniu i podkreślaniu naturalnego piękna. Stawia na skuteczność zabiegów i stosuje preparaty najwyższej jakości. Medycyna estetyczna to jej pasja.

lek. Iwona Karaszewska<br />
medycyna estetyczna

Kwalifikacje

 • Specjalista Chirurgii Dziecięcej i Medycyny Ratunkowej
 • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej
 • Posiada certyfikat Master of APTOS
 • Trener w zakresie medycyny estetycznej dla lekarzy
 • Uczestniczka licznych konferencji, kursów i szkoleń w Polsce i za granicą

Zabiegi

 • powiększanie prącia
 • modelowanie ust
 • nici liftingujące
 • laseroterapia, np. usuwanie przebarwień i blizn, fotoodmładzanie
 • wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym i toksyną botulinową
 • fibryna bogatopłytkowa
 • osocze bogatopłytkowe
 • stymulatory tkankowe
 • wolumetria twarzy
 • mezoterapia mikroigłowa
 • lipotransfer

Wybierz dogodny termin

poniedziałek

wtorek

środa

 

czwartek
piątek
sobota 10:00-14.30

Z konsultacji i zabiegów u doktor Iwony Karaszewskiej możesz korzystać w wybrane soboty, w godzinach 10:00 -14.30. Aby zarezerwować termin – skontaktuj się z naszą recepcją:

Opinie Pacjentów

„Wizyta przebiegła w milej atmosferze. Wiele informacji jakie otrzymałam od Pani doktor przyda mi się w przyszłości. Gorąco polecam każdej następnej pacjentce.”

Źródło: znanylekarz.pl

„Pani Doktor podczas konsultacji była bardzo sympatyczna i kompetentna. Podała alternatywne metody leczenia i opowiedziała o efektach, jakich można się spodziewać. Wizyta przebiegała prawidłowo.”

Źródło: znanylekarz.pl

„Wspaniała lekarka! Z uśmiechem wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości i zapytania. Od razu podała plan działań, co dało mi przejrzystość działań i poczucie bezpieczeństwa. Szybko usunęła większość moich wieloletnich kompleksów. Niepotrzebnie się bałam, teraz z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę :)”

Źródło: znanylekarz.pl

„Pani Doktor wszystko zrozumiałe wyjaśniła. Zaproponowane leczenie było szybkie i skuteczne. Atmosfera bardzo miła. Szczerze polecam Panią Doktor.”

Źródło: znanylekarz.pl

Klinika Satinell
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 9:00 – 20:00
sb i nd / 9:00 – 15:00
w weekendy konieczna jest wcześniejsza rezerwacja
OTWARTE TAKŻE W NIEDZIELE