Klinika Satinell

 

nowoczesna klinika medycyny estetycznej
i antyaging w Łodzi

 

Klinika Satinell

Klinika Satinell jest wyjątkowym miejscem na mapie Łodzi.

Zmieniamy jakość życia naszych pacjentek – sprawiamy, że czują się bardziej atrakcyjne, pewne siebie, szczęśliwe. Wykorzystujemy najnowszą wiedzę i urządzenia, aby odpowiedzieć na oczekiwania i marzenia kobiet, które do nas przychodzą.

Stworzyliśmy zespół specjalistów – lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów, dermatologa, fizjoterapeuty, którzy kompleksowo zaspokajają potrzeby naszych klientek, dbają o ich komfort i bezpieczeństwo.

Do zdrowia i urody podchodzimy w sposób holistyczny – zależy nam, aby wydobyć naturalne piękno i sprawiać, że nasze pacjentki będą wyglądać i czuć się pięknie.

Jak powstała Klinika Satinell?

Klinika Satinell powstała w 2021 roku. Posiadamy jednak dużo większe, bo blisko 15-letnie doświadczenie w świadczeniu usług medycznych na najwyższym poziomie.

Wszystko rozpoczęło się od Pana Michała Bieleckiego – wizjonera i innowatora, który już jako dziecko spotkał się z niezadowalającym podejściem opieki medycznej. Wyznaczył sobie ambitny i bardzo konkretny cel – stworzenie miejsca, w którym pacjent będzie na pierwszym miejscu – otoczony wsparciem, opieką i empatią ze strony specjalistów.

Na bazie tego marzenia, powstały placówki medyczne wizjaMED, które obecnie są liderem diagnostyki obrazowej w Polsce. Wyróżniają się nowoczesnym sprzętem, innowacyjnością, a także świadczeniem usług na najwyższy poziomie i niezwykłą troską o pacjentów.

W 2020 roku nadszedł czas na kolejny krok – powstała poradnia specjalistyczna wizjaMED, która koncentruje się na otoczeniu opieką kobiet i całych rodzin. O zdrowie pacjentek troszczą się wysokiej klasy specjaliści, którzy ściśle współpracują ze sobą, zapewniając holistyczne wsparcie.

Klinika Satinell jest miejscem, w którym pomagamy kompleksowo naszym pacjentkom zadbać o swoją urodę, poczuć się pięknie w swoim ciele, oferując dostęp do zespołu specjalistów, jak i najnowocześniejszych zabiegów i urządzeń.

W centrum zainteresowania są nasze Pacjentki – ich oczekiwania i potrzeby. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pracy – poprawiamy jakość i komfort życia naszych pacjentek.

42 208 10 01   603 474 090
klinika@satinell.pl

Co jest dla nas ważne w Klinice Satinell?

Jesteśmy dumni z miejsca, które tworzymy. Największą radością jest dla nas uśmiech naszych Pacjentek. Moment, w którym widzimy blask w ich oczach sprawia, że nasza praca nabiera głębszego sensu.
Tworzymy zespół profesjonalistów, którzy mają różne specjalizacje i poczucie estetyki, inne osobowości, ale naszym wspólnym celem jest to, aby podkreślić naturalne piękno i zwiększyć komfort życia.

bezpieczeństwo i komfort – zależy nam, aby nasze pacjentki czuły się u nas bezpiecznie. Odpowiadamy na każde pytanie, rozwiewamy wątpliwości, przedstawiamy krok po kroku jak będzie wyglądał plan terapii czy konkretny zabieg. Doradzamy to, co będzie najlepsze dla naszych pacjentek, jednocześnie dbając o ich bezpieczeństwo. Otaczamy je opieką i prawdziwą troską.

holistyczna koncepcja piękna – do zdrowia i urody naszych pacjentek podchodzimy w sposób wielowymiarowy. Łączymy zabiegi i technologie, ale także wspomagamy we wprowadzeniu zdrowych nawyków na co dzień. Wydobywamy naturalne piękno, podkreślamy to co jest wyjątkowe.

doświadczony zespół specjalistów – uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientek, a następnie doradzamy najlepsze rozwiązania. Chcemy, abyś czuła się dobrze w swoim ciele. Nasi specjaliści współpracują ze sobą, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej zatroszczyć się o nasze klientki, a co za tym idzie – osiągnąć niesamowite rezultaty.

innowacyjne technologie – jako firma wywodząca się z diagnostyki obrazowej wiemy, jak ważny jest wysokiej jakości sprzęt i nowoczesne rozwiązania. Starannie wybieramy urządzenia, tak aby odpowiedzieć na potrzeby naszych klientek i zapewnić świetne rezultaty, a także dbać o ich bezpieczeństwo.

Jak możemy Ci pomóc w Klinice Satinell?

Najważniejsze są dla nas Twoje potrzeby. Wystarczy, że opowiesz co jest dla Ciebie ważne, o czym marzysz, a nasi specjaliści zaproponują najlepsze rozwiązania, oparte na wiedzy, doświadczeniu i najnowszych trendach.

Zaproponujemy idealny plan terapii, abyś była w pełni usatysfakcjonowana.
Jesteśmy dla Ciebie.

Specjalizacje w Klinice Satinell:

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zabiegów – wystarczy, że przejdziesz do zakładki „Zabiegi”, klikając w poniższy przycisk lub wybierzesz z powyższych interesujący Cię obszar działania.

Opinie naszych Pacjentów

Problem został rozwiązany 🙂

„Bardzo dziękuję Pani doktor za rozwiązanie mojego problemu związanego z medycyną estetyczną. Dostałem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania a sam zabieg był przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Problem został rozwiązany 🙂 Pozytywną opinię wystawiam z czystym sumieniem!”

Paweł O.

Efekt mega -naturalne usta.

„Miałam przyjemność poznać Panią doktor w Satinell Clinic. Pani doktor wykonała u mnie zabieg powiększenia ust za pomocą kwasu hialuronowego. Efekt mega -naturalne usta. Polecam serdecznie”

Klaudia

Klinika Satinell w Łodzi – jak do nas trafić?

Klinika Satinell znajduje się niedaleko centrum Łodzi przy skrzyżowaniu ul. Włókniarzy i Św. Teresy, w miejscu o dogodnym dojeździe zarówno autem jak i komunikacją miejską. Na miejscu jest dostępny duży, bezpłatny parking, na którym bez problemu znajdziesz miejsce.

Klinika Satinell
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 10:00 – 20:00
sb / 10:00 – 15:00

duży parking

klimatyzacja

ŁATWY DOJAZD

PŁATNOŚĆ KARTĄ

UDOGODNIENIA

wifi

Klinika Satinell
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 10:00 – 20:00
wybrane sb / 10:00 – 15:00