MESOPEEL MELANOSTOP TRAN3X

Wyjątkowy i unikalny zabieg, który dzięki specjalnie opracowanej formule peelingu znacznie przyspiesza proces odnowy naskórka, jednocześnie redukując nagromadzoną melaninę znajdującą się w wierzchnich warstwach skóry.

umów się na konsultację

Na co jest ten zabieg?

Mesopeel Melanostop Tran3x to wyjątkowy i unikalny zabieg, który dzięki specjalnie opracowanej formule peelingu znacznie przyspiesza proces odnowy naskórka, jednocześnie redukując nagromadzoną melaninę znajdującą się w wierzchnich warstwach skóry. Ogromną zaletą jest hamowanie stanów zapalnych oraz redukcja unaczynienia. Specyficzny skład preparatu pozwala ujednolicić koloryt skóry jednocześnie pozostawiając świetny efekt rozświetlenia.

Dla kogo jest ten zabieg?

Mesopeel Melanostop Tran3x może być wykonany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, zmagających się z:

 • hiperpigmentacją, czyli przebarwieniami skóry,
 • posłonecznymi plamami starczymi o łagodnym nasileniu,
 • z nierównym kolorytem skóry i ziemistą cerą,
 • fotostarzeniem skóry,
 • bliznami powierzchniowymi.

Zabieg wykorzystujący Mesopeel Melanostop Tran3x może być wykonywany zarówno na skórę twarzy, dekoltu i szyi, a także całego ciała.

Zaletą Mesopeel Melanostop Tran3x jest to, że pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zaleca się jednak wykonanie pełnego cyklu zabiegów, obejmującego 6 spotkań. Kolejne terminy Mesopeel Melanostop Tran3x ustalane są w odstępach co ok. 2 tygodnie.

Protokół zabiegowy

Zabieg Mesopeel Melanostop Tran3x przeprowadzany jest zgodnie z określoną procedurą. Całe postępowanie rozpoczyna się od demakijażu oraz dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie wykonywana jest tonizacja i odtłuszczanie. Bardzo ważne jest, aby miejsce poddane zabiegowi zostało właściwie przygotowane przez pracownika naszej Kliniki. Dopiero gdy skóra jest gotowa następuje aplikacja kwasu, a następnie neutralizacja. Na koniec nakładana jest specjalna maska pozabiegowa i krem pozabiegowy, a także krem z filtrem, zapewniającym wysoką ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym SPF 50.

Cykl terapeutyczny

Mimo że pierwsze rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu, to dla uzyskania optymalnego i trwałego efektu należy przeprowadzić całą serię zabiegów. Składa się ona z 6 spotkań, pomiędzy którymi konieczne jest zachowanie 2-tygodniowych odstępów.

Z czym warto łączyć zabieg Mesopeel Melanostop Tran3x?

Warto dodać, że jeszcze lepszy efekt Mesopeel Melanostop Tran3x uzyskać można łącząc go z innymi, dostępnymi w naszej ofercie zabiegami. Świetnym rezultaty może przynieść połączenie Mesopeel Melanostop Tran3x z Dermapenem, a także odpowiednio dopasowanym koktajlem mezoterapeutycznym.

  Efekty pozabiegowe

  Mesopeel Melanostop Tran3x pozwala uzyskać bardzo spektakularne i oczekiwane przez pacjentów efekty. Pierwsze widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale wykonanie pełnego cyklu pozwala uzyskać maksymalny i optymalny wygląd skóry. Zabieg pozwala:

  • rozjaśnić występujące przebarwienia, w tym posłoneczne plamy starcze,
  • wyrównać koloryt skóry,
  • uzyskać efekt rozświetlonej skóry,
  • spłycić drobne zmarszczki,
  • zlikwidować napięcie i zagęszczenie skóry.

  Przeciwwskazania

  Zabieg nie zawsze może być wykonany. Wśród przeciwwskazań wymienić można ciążę oraz laktację. Ponadto Mesopeel Melanostop Tran3x nie jest przeprowadzany u osób leczonych izotretynoiną oraz w czasie radioterapii. Przeciwwskazaniem jest przerwanie ciągłości skóry, a także zakażenie opryszczką. Niewolno też stosować Mesopeel Melanostop Tran3x, jeśli w niedługim czasie poprzedzającym zabieg pacjent poddawany był zabiegom dermatologicznym. Z zabiegiem poczekać należy również wtedy, gdy na powierzchni skóry występują bliznowce lub blizny przerostowe. Mesopeel Melanostop Tran3x nie jest stosowany u pacjentów ze stwierdzonymi chorobami autoimmunologicznymi oraz w czynnej postaci trądziku.

  Zalecenia przedzabiegowe

  Wykonanie zabiegu Mesopeel Melanostop Tran3x wiąże się z koniecznością odpowiedniego przygotowania. Już 3 tygodnie przed nie należy stosować żadnych innych peelingów profesjonalnych, wśród których wymienić należy dermabrazję, mikrodermabrazję czy peelingi wykorzystujące ultradźwięki. W ciągu 5 dni przed planowanym zabiegiem nie wolno stosować substancji posiadających właściwości ścierające lub które mogą wywołać podrażnienia. Konieczne jest zrezygnowanie z solarium oraz unikanie długotrwałej ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Jeśli pacjent wykonywał tatuaż lub korzystał z zabiegu implantacji wypełniaczy, to należy zachować tygodniowy odstęp między zabiegiem a Mesopeel Melanostop Tran3x.

  Zalecenia pozabiegowe

  Pacjenci po przeprowadzonym zabiegu Mesopeel Melanostop Tran3x muszą stosować się do zaleceń przekazanych przez osobę wykonującą zabieg. W ciągu 48 godzin nie wolno korzystać z basenów oraz wystawiać skóry na działanie promieniowanie słonecznego i intensywnego źródła światła (także sztucznego). Nie wolno też korzystać z zabiegów, które wymagałyby użycia retinoidów. Konieczne jest też powstrzymanie się od depilacji prądem elektrycznym, fotodepilacji oraz depilacji woskiem w ciągu 2 tygodni po zabiegu Mesopeel Melanostop Tran3x.

  CENA ZABIEGU

  Peelingi chemiczne Mesopeel

  Rodzaj zabiegu Cena
  Mesopeel Azelan 250 zł
  Mesopeel Modified Jessner 250 zł
  Mesopeel Melanostop Tran3X 250 zł

  Umów się na konsultację

  42 208 10 01

  603 474 090

  klinika@satinell.pl