lek. Martyna Buchalska (Gabryjelska)

medycyna estetyczna

Doktor Martyna Buchalska to lekarz medycyny estetycznej z pasją i zamiłowaniem do najnowszych metod zabiegowych. Specjalizuje się w niechirurgicznym liftingu twarzy, lipotransferach i zabiegach anti-aging.

Chętnie sięga po innowacyjne metody zabiegowe i nowe technologie.

Medycyna estetyczna to jej pasja. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie i wspólnie z nim ustala kolejne etapy leczenia. Jej celem jest zatrzymanie bądź cofnięcie wskazówek zegara. Dba o to, by pacjentki wyglądały na bardziej wypoczęte i zrelaksowane. Zależy jej, aby kobiety, które korzystają z jej usług, czuły się dobrze w swojej skórze i każdego dnia uśmiechały się do lustra.

Martyna Gabryjelska - medycyna estetyczna Łódź

Kwalifikacje

  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.
  • Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie i Akademii Rising Stars Allergan Medical Institute (prestiżowy program rozwoju kompetencji w medycynie estetycznej)
  • Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w trakcie specjalizacji z dermatologii.
  • Uczestniczka licznych konferencji, kursów i szkoleń w Polsce i za granicą.
  • Członek Polskiej Rady Medycyny Anti-Aging.

Zabiegi

Wybierz dogodny termin

poniedziałek

wtorek

12:00-20:00

środa

 

czwartek
piątek 10:00-20:00
sobota

Z konsultacji i zabiegów u doktor Martyny Buchalskiej (Gabryjelskiej) możesz korzystać we wtorki oraz piątki. Czasem są dostępne terminy w innych dniach tygodnia. Aby umówić wizytę – skontaktuj się z naszą recepcją:

Opinie Pacjentów

„Najbardziej profesjonalna ,doświadczona Pani Doktor ,świetnie dobiera zabiegi do potrzeby pacjenta. Efekt oszałamiający.” Marta M.

Źródło: znanylekarz.pl

„Dziękuje ogromnie za niesamowity efekt, który wręcz przerósł moje oczekiwania! 🙂 […]cieszę się ogromnie, że oddałam się w ręce takiego specjalisty jak Pani Doktor, to osoba przemiła i przekonująca już samą sobą, do tego cierpliwa, szczera i delikatna. Budzi zaufanie. A efekt zabiegu naprawdę boski !!!!.”

Monia

Źródło: znanylekarz.pl

„Zabiegi przeprowadzane u pani doktor to coś wspaniałego 🙂 duże doświadczenie i wiedza sprawiają, ze skuteczność jest wysoka, a efekty niesamowite 🙂 zabieg z kwasem hialuronowym przeprowadzony bardzo profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze, a pani doktor ma tak pewna rękę, ze efektami cieszę się niesamowicie.” Angelika Zydorczak

Źródło: znanylekarz.pl