lek. Klaudia Orłowska-Orlik

dermatolog, medycyna estetyczna

Doktor Klaudia Orłowska-Orlik to ceniony, wysoko oceniany lekarz dermatologii i wenerologii. Od 2013 roku pracuje na stanowisku asystenta w Klinice Dermatologii i Wenerologii. Od niemal 10 lat pomaga pacjentom z problemami skórnymi, nie ograniczając się jedynie do metod zachowawczych. Podejmuje się leczenia chorób skóry u dorosłych i u dzieci, m.in. różnych postaci trądziku, łojotokowego zapalenia skóry, atopowego zapalenia skóry, wyprysku, łuszczycy, schorzeń włosów i paznokci. Wykonuje również badanie dermatoskopowe, polegające na dokładnej ocenie znamion. Od wielu lat wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Priorytetem dla Pani Doktor Orłowskiej-Orlik jest spowolnienie i odwrócenie procesów starzenia, przy poszanowaniu naturalnego i subtelnego wyglądu pacjenta.

Oprócz intensywnej praktyki nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych szkoleniach, kongresach i kursach. Od ponad 10 lat wykonuje zabiegu z zakresu laseroterapii, która jednocześnie jest jej pasją.

Lekarz Klaudia Orłowska-Orlik w swojej pracy uważnie słucha oraz uwzględnia potrzeby i preferencje pacjentów przy wyborze odpowiedniej metody leczenia. Doradza pacjentom tylko te zabiegi, co do których skuteczności nie ma wątpliwości.

Kwalifikacje

  • Specjalista dermatologii i wenerologii
  • Asystent w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Łodzi
  • Uczestniczka licznych konferencji, kursów i szkoleń

Zabiegi

Wybierz dogodny termin

poniedziałek

wtorek

środa

16.40-20.00 

czwartek
piątek 15.40-20.00
sobota

Z konsultacji i zabiegów u doktor Klaudii Orłowskiej-Orlik możesz korzystać w środy i w piątki. Aby zarezerwować termin — skontaktuj się z naszą recepcją:

Opinie Pacjentów

„Super lekarz, Pani Doktor jest przesympatyczną osobą, która z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Szczegółowo wyjaśnia wszystkie kwestie a podjęte leczenie zawsze skutkuje. Szczerze polecam!”

Marta

Źródło: znanylekarz.pl

„Pani doktor jest niezwykle spokojna, ciepła i delikatna. Podczas wizyty nie spieszy się, nie zbywa pacjenta, lecz wszystko szczegółowo tłumaczy i pozwala na zadanie wszystkich nurtujących pacjenta pytań.”

Ewa

Źródło: znanylekarz.pl

„Pani Doktor jest Świetnym lekarzem, z powołaniem i wielką empatią. Szczegółowo wyjaśniała i jasno określiła zalecenia. Podejście do pacjenta na wysokim poziomie. Tak sympatycznej Pani Doktor już dawno nie spotkałam. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc, sympatię. Serdecznie pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję :)”

A. Sosnowska

Źródło: znanylekarz.pl