lek. med. Klaudia Orłowska-Orlik
dermatolog, medycyna estetyczna
Specjalista dermatologii i wenerologii. Od 2013 roku pracuje na stanowisku asystenta w Klinice Dermatologii i Wenerologii.

Od niemal 10 lat pomaga pacjentom z problemami skórnymi, nie ograniczając się jedynie do metod zachowawczych. Podejmuje się leczenia chorób skóry u dorosłych i u dzieci, m.in. różnych postaci trądziku, łojotokowego zapalenia skóry, atopowego zapalenia skóry, wyprysku, łuszczycy, schorzeń włosów i paznokci. Wykonuje również badanie dermatoskopowe, polegające na dokładnej ocenie znamion.

Od wielu lat wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Priorytetem dla Pani Doktor jest spowolnienie i odwrócenie procesów starzenia, przy poszanowaniu naturalnego i subtelnego wyglądu pacjenta.

Oprócz intensywnej praktyki, nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych szkoleniach, kongresach i kursach. Od ponad 10 lat wykonuje zabiegu z zakresu laseroterapii, która jednocześnie jest jej pasją.

Lekarz Klaudia Orłowska-Orlik w swojej pracy uważnie słucha oraz uwzględnia potrzeby i preferencje pacjentów przy wyborze najbardziej odpowiedniej metody leczenia. Doradza pacjentom tylko te zabiegi, co do których skuteczności nie ma wątpliwości.

Kwalifikacje

  • Specjalista dermatologii i wenerologii
  • Asystent w Klinice Dermatologii i Wenerologii
  • Uczestniczka licznych konferencji, kursów i szkoleń

Zabiegi

  • laseroterapia, np. usuwanie przebarwień i blizn, fotoodmładzanie
  • toksyna botulinowa
  • nici liftingujące
  • fibryna bogatopłytkowa
  • wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym i toksyną botulinową

Opinie Pacjentów

„Super lekarz, Pani Doktor jest przesympatyczną osobą, która z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Szczegółowo wyjaśnia wszystkie kwestie a podjęte leczenie zawsze skutkuje. Szczerze polecam!”

Marta

Źródło: znanylekarz.pl

„Pani doktor jest niezwykle spokojna, ciepła i delikatna. Podczas wizyty nie spieszy się, nie zbywa pacjenta, lecz wszystko szczegółowo tłumaczy i pozwala na zadanie wszystkich nurtujących pacjenta pytań.”

Ewa

Źródło: znanylekarz.pl

„Pani Doktor jest Świetnym lekarzem, z powołaniem i wielką empatią. Szczegółowo wyjaśniała i jasno określiła zalecenia. Podejście do pacjenta na wysokim poziomie. Tak sympatycznej Pani Doktor już dawno nie spotkałam. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc, sympatię. Serdecznie pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję :)”

A. Sosnowska

Źródło: znanylekarz.pl

Klinika Satinell
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 10:00 – 20:00
wybrane sb / 10:00 – 15:00