Cennik urologia estetyczna Łódź

Ile kosztują zabiegi z dziedziny urologii estetycznej? Jaka jest cena powiększenia członka w Łodzi? Współczesna urologia estetyczna to dziedzina, która pozwala mężczyznom nie tylko poprawić wygląd i funkcjonalność ich narządów intymnych, ale także podnieść jakość życia, pewność siebie i satysfakcję z życia seksualnego.

Naszą specjalistką w dziedzinie urologii estetycznej jest lek. spec. Agnieszka Skrzypek, wysoko ceniona urolog, która przeprowadza konsultacje oraz zabiegi urologiczne w naszej klinice. Jej celem jest poprawa Twojego komfortu, funkcjonalności oraz estetyki miejsc intymnych. Dr Skrzypek dba o pełną dyskrecję i intymność podczas zabiegów, abyś czuł się swobodnie i bezpiecznie.

Poniżej znajdziesz szczegółowy cennik naszych zabiegów urologii estetycznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i umówienia się na konsultację kwalifikującą do zabiegu.

Cena zabiegu powiększania penisa w Łodzi

Rodzaj zabiegu Cena
Zabieg powiększanie penisa kwasem hialuronowym 4000 zł

Zarezerwuj termin zabiegu lub konsultacji

Nie znalazłeś zabiegu dla siebie? Skontaktuj się z nami. Umówimy Cię na konsultację z urologiem lek. spec. Agnieszką Skrzypek. Pamiętaj, że nasza klinika maksymalnie dba o komfort i intymność pacjentów. Chcemy, abyś czuł się u nas swobodnie. Gwarantujemy pełną poufność.

Metody płatności za zabiegi ginekologii estetycznej Satinell w Łodzi

Za wszystkie zabiegi urologii estetycznej realizowane w klinice Satinell w Łodzi możesz zapłacić podczas wizyty — stosując najpopularniejsze metody płatności (gotówka, płatność kartą lub metodą BLIK).

Umożliwiamy także płatności bez natychmiastowego angażowania środków finansowych metodą MediRaty lub PayPlus.

kliknij wybrany logotyp, aby uzyskać więcej informacji kliknij wybrany logotyp, aby uzyskać więcej informacji
cennik zabiegów ginekologii estetycznej - płatność payplus

Klinika Satinell
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 9:00 – 20:00
sb i nd / 9:00 – 15:00
w weekendy konieczna jest wcześniejsza rezerwacja
OTWARTE TAKŻE W NIEDZIELE