ZABIEG PIELĘGNACYJNY ANTYAGING ZO

Antyaging ZO to rewelacyjna propozycja, która pozwala przywrócić skórze zdrowie i piękny wygląd.

umów się na konsultację

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg dedykowany jest dla kobiet i mężczyzn, osób starszych, młodych oraz w średnim wieku. Ogromną zaletą jest możliwość dostosowania siły produktu, aby możliwe było dopasowanie siły jego oddziaływania do stylu życia każdej osoby. Antyagign ZO to zabieg, z którego skorzystać mogą osoby posiadające odwodnioną, pozbawioną blasku skórę o nierównym kolorycie. Świetnie sprawdzi się w przypadku szorstkiej skóry, na której występują drobne zmarszczki, którym towarzyszy utrata elastyczności. Z oferty zabiegu warto skorzystać w przypadku skóry z uszkodzoną barierą lipidową, która w sposób widoczny uległa procesom fotostarzenia. To zabieg dla osób z cerą tłustą i trądzikową.

Zabieg wykonywany jest na skórze twarzy, dekoltu, szyi oraz dłoni.

Ogromną zaletą jest fakt, że efekty zabiegu widoczne są tuż po jego wykonaniu. Skóra staje się rozjaśniona i rozświetlona.

Antyaging ZO co to za zabieg?

ZO Skin Health jest marką o światowej renomie, która stworzona została przez znanego na całym świecie dermatologa, dr Zein Obagi. Lekarz ten zasłynął, jako jeden z pionierów opracowujących unikalne rozwiązania dedykowane do pielęgnacji skóry. Obecnie ZO Skin Health to marka, oferująca nie tylko najnowocześniejsze produkty, ale także unikalne i innowacyjne zabiegi terapeutyczne. Podstawową ideą marki jest dążenie do celu, który w tym przypadku będzie związany z dbaniem o skórę.

ZO Skin Health stałe opracowuje nowoczesne rozwiązania i specjalistyczne formuły, pozwalające w należyty sposób zadbać o potrzeby każdej skóry. Zaletą jest fakt, że marka stałe czerpie inspirację z nowoczesnej technologii i wiedzy, wykorzystując je do tworzenia coraz nowszych rozwiązań, uwzględniających zmieniające się potrzeby konsumentów. Dzięki technologii możliwe jest pozyskiwanie najwyższej jakości składników odżywczych, wykorzystywanych w ekskluzywnych preparatach dermatologicznych, pozwalających zachować skórze doskonałą kondycję i zdrowiem.

Wiedza i doświadczenie skłoniły dr Zein Obagi do sformułowania 3 filarów, na których opiera się zdrowie i doskonałą kondycję skóry. Są to:

  • przygotowanie skóry, w ramach którego wymienić należy oczyszczanie, eksfoliację i tonizację,
  • profilaktyka oraz korekcja, która bazuje na kosmetykach dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry każdego pacjenta,
  • ochrona przeciwsłoneczna, która obejmuje produkty o bardzo szerokim i wszechstronnym zakresie ochrony skóry przed niekorzystnym promieniowaniem ultrafioletowym.

Profesjonalne zabiegi stworzone przez markę ZO, są specjalistycznymi programami działania, które zostały opracowane po to, aby stabilizować funkcje skóry oraz wspomagać jej naturalną regenerację. Ogromna wiedza i doświadczenie pozwoliły opracować specjalne protokoły postępowania, dostosowane do potrzeb każdego rodzaju skóry, barwy karnacji. Specjalistyczne formuły sprawiają, że produkty doskonale poradzą sobie z dysfunkcjami skóry o różnej etiologii. Podczas konsultacji terapeuta dobiera odpowiedni schemat postępowania, aby był on dostosowany do potrzeb skóry.

Procedura postępowania podczas zabiegów antyaging ZO

Długość zabiegu zależy od typu wybranego protokołu, zazwyczaj pojedynczy zabieg trwa od 30 do 60 minut. Realizowane w naszej Klinice zabiegi, to oferta zabiegów pielęgnacyjnych, które są całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Dzięki temu po ich wykonaniu pacjent nie musi przechodzić długiego okresu rekonwalescencji. Zabiegi wykonywane są z ustaloną częstotliwością, ponieważ regularność jest podstawą skuteczności. W zależności od wybranej procedury zabieg będzie przeprowadzony w cyklu raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie.

Korzyści uzasadniające zabieg:

O korzyściach związanych z zabiegiem mówić można wyłącznie w kontekście konkretnych protokołów:

 

  • Protokół Stimulator Peel jest ofertą przygotowaną z myślą o osobach, które zmagają się z suchą i szorstką skórą. Specyficzne właściwości zabiegu umożliwiają szybką oraz skuteczną regenerację skóry i zapewniające jej skuteczną odnowę. Ogromną zaletą tego protokołu jest to, że obejmuje zabiegi szybkie i proste do przeprowadzenia, a do tego bezbolesne. Rewelacyjnie wzmacnia oraz nawilża, a także działa kojąco na skórę. Ceniony jest za to, że właściwie od razu widoczne są efekty jego przeprowadzenia. Dlatego też często wybierany jest jako sposób przygotowania do bankietów. W celu uzyskania długotrwałego efektu konieczne jest wykonanie pełnej serii zabiegów.
  • Protokół Anti-Aging jest zabiegiem stworzonym po to, aby wzmocnić oraz usprawnić funkcje naskórka, jednocześnie stymulując procesy regeneracji oraz spowalniając oznaki procesu starzenia. Dzięki wykonaniu pełnej serii możliwe jest zredukowanie zmian, które powstały na twarzy w efekcie fotostarzenia się skóry.
  • Protokół Ultra Hydration Treatment to specjalny protokół stworzony z myślą o skórze narażonej na nadmierną utratę nawilżenia i skłonności do przesuszania. Dopasowane działania pozwalają dać skórze potrzebne ukojenie oraz zapewnić jej uczucie komfortu.
  • Protokół Skin Brightening Treatment to zabieg, którego zadaniem jest wzmocnienie bariery hydrolipidowej regulacja procesów odnowy naskórka. Dużą zaletą są szczególne właściwości rozjaśniające.
  • Protokół Acne+ Oil Control Treatment, stworzony został po to, aby wspierać redukcję zmian powstałych na skutek trądziku. Podstawową zaletą jest działanie sebostatyczne oraz przeciwzapalne. Unikalnie dopasowane składniki działają także łagodząco. Protokół ten przyspiesza odnowę komórkową, jednocześnie zmniejszając rogowacenie powierzchni skóry oraz w okolicy ujścia mieszków włosowych. Świetnie wpływa na regulację keratynizacji.

Jaki jest koszt wykonania zabiegu?

Cena zabiegu zależy od tego, której partii ciała będzie on dotyczył oraz czy będzie to pojedyncza wizyta czy pacjent zdecyduje się na wykupienie serii.

Pojedynczy zabieg na dłonie to wydatek rzędu 150 zł, natomiast w przypadku serii 5 zabiegów – 600 zł.

Zabieg na twarz, to bardzo szeroki zakres ofertowy, dlatego cena zależy od wariantu wybranego protokołu. Koszt pojedynczego zabiegu waha się od 270 do 350 zł, natomiast serii 5 zabiegów – od 1080 do 1400 zł.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy zabieg można wykonywać latem?
Tak, nie ma żadnych ograniczeń dotyczących stosowania zabiegów w wyznaczonych porach roku. Protokoły zabiegowe ZO można wykonywać przez cały rok.

Czy ciąża i karmienie piersią są przeciwwskazaniami do zabiegu?
Tak, kobiety ciężarne i w okresie laktacji nie mogą poddać się zabiegowi, ponieważ brak jest badań czy zabieg może być bezpiecznie wykonywany u pań karmiących piersią i w ciąży.

Co należy robić w domu, aby utrzymać satysfakcjonujący efekt zabiegów?
Zalecamy stosowanie kosmetyków do pielęgnacji domowej, które zostały przygotowane przez ZO Skin Health. Łączenie zabiegów gabinetowych z prawidłową pielęgnacją w domu pozwala przywrócić zdrowie skórze oraz utrzymać ją w doskonałej kondycji.

CENA ZABIEGU

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Rodzaj zabiegu na twarz  Cena
ZoSkin – Rejuvenetion – zabieg odmładzający 350 zł
ZoSkin – Acne and Oil Control – zabieg dla skóry trądzikowej 300 zł
ZoSkin – Ultra Hydration – zabieg nawilżający 300 zł
ZoSkin – Stymulator Peel – zabieg stymulujący 270 zł
ZoSkin – Skin Brightening – zabieg rozjaśniający 350 zł
ZoSkin – Advanced Hand Treatment – zabieg na dłonie 150 zł
Vagheggi – Emozioni Plus – zabieg dla skóry wrażliwej, reaktywnej 1h 250 zł
Vagheggi – Delay Infini – zabieg przeciwzmarszczkowy 1h 250 zł
Vagheggii – Rehydra – zabieg intensywnie nawilżający 1h 250 zł
Zabieg Age Element 450 zł

Umów się na konsultację

42 208 10 01

603 474 090

klinika@satinell.pl

Satinell Clinic
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 10:00 – 20:00
sb / 10:00 – 15:00