dr n. med. Agnieszka Moll
okulista, blefaroplastyka
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbyła staż specjalizacyjny w zakresie okulistyki w Klinice Chorób Oczu UM w Łodzi i Studia Doktoranckie w Klinice Okulistyki Dziecięcej Katedry Pediatrii Zabiegowej UM w Łodzi.

W 2005 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych – obroniła pracę z wyróżnieniem. Temat rozprawy: „Ocena wybranych czynników procesu zapalnego w powstawaniu i rozwoju retinopatii wcześniaków”.

W 2007 roku uzyskała II stopień specjalizacji w zakresie okulistyki.
Od ponad 20 lat oprócz pracy klinicznej prowadzi działalność naukową w zakresie okulistyki (publikacje, wystąpienia zjazdowe, wystąpienia na szpitalnych zebraniach klinicznych oraz na posiedzeniach łódzkiego oddziału PTO). Obecnie nadal pracuje w Oddziale Okulistyki Dziecięcej CSK UM w Łodzi.

W Klinice Satinell wykonuje zabieg blefaroplastyki powiek górnych.

Kwalifikacje

  • Praca na stanowisku starszego asystenta, w Klinice Okulistyki Dziecięcej Katedry Pediatrii Zabiegowej UM w Łodzi (obecnie Oddział Okulistyki Dziecięcej CSK UM w Łodzi).
  • Wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia różnych schorzeń okulistycznych.
  • Przeprowadzanie zabiegów operacyjnych powiek i aparatu ochronnego, płukanie i sondowanie dróg łzowych, operacje zeza
  • Uczestniczka licznych konferencji, kursów i szkoleń w zakresie okulistyki i chirurgii okulistycznej min.: szkolenie z fakoemusyfikacji zaćmy w Jaipurze (Indie), szkolenie w zakresie blefaroplastyki.

Zabiegi

  • blefaroplastyka powiek górnych

Opinie Pacjentów

„Pani doktor zdecydowanie budzi zaufanie, jest rzeczowa, odpowiada na pytania, tłumaczy. Daję też poczucie, że jest zaangażowana, dokładna. Polecam.”

J.Kus

Źródło: znanylekarz.pl

„Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor. Sympatyczna, konkretna przy tym doskonały fachowiec. Wizyta odbyła się punktualnie, w przyjaznej atmosferze. Polecam.”

Sara Kozłowska,

Źródło: znanylekarz.pl

„Bardzo miła i empatyczna Pani Doktor. Poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam aby przekazać swoje dolegliwości. Zleciła niezbędne badania diagnostyczne, aby móc dalej prowadzić leczenie. Serdecznie polecam Panią doktor.”

I.G.

Źródło: znanylekarz.pl

Klinika Satinell
ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 lok. 4
91-341 Łódź

T: +48 42 208 10 01
E: klinika@satinell.pl

Godziny otwarcia:
od pn do pt / 10:00 – 20:00
wybrane sb / 10:00 – 15:00